Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ sliding flow roller track ] mecz 75 produkty.
2040E Connector Sheet Metal Palcom Roller Sliding Track Joint for Pipe Rack System
| Place of Origin: | Zhejiang, China |
|---|---|
| Marketing Type: | New Product 2025 |
| Condition: | New |
System połączeń rurowych System ślizgowy Łącznik rolkowy 40 * 50 * 16 mm
| materiał: | stal walcowana na zimno |
|---|---|
| Kolor: | niebiesko biały |
| rozmiar: | 40 * 50 * 16 mm |
System regałów Łączniki szyn ślizgowych / tory rolkowe
| materiał: | stal walcowana na zimno |
|---|---|
| Kolor: | niebiesko biały |
| rozmiar: | 40 * 50 * 16 mm |
Trwały płaski system prowadnic rolkowych ABS / PP do stojaka do rur 1140g / M
| materiał: | 6005T6 + PP |
|---|---|
| standardowa długość: | 4000 mm |
| Waga: | 1140 g / m |
Złącza z blachy ocynkowanej, sprzęt do prowadnic antyrdzewnych
| tor rolkowy: | do przesuwnego systemu rolek |
|---|---|
| materiał: | metalowa prowadnica i rolka PU |
| rozmiar: | 4033,6025,6033,4433,4135,3022 |
Przesuwne Roller Track Hardware 4135/3022 Size Extension Type Certyfikat ISO9001
| tor rolkowy: | do przesuwnego systemu rolek |
|---|---|
| materiał: | metalowa prowadnica i rolka PU |
| rozmiar: | 4033,6025,6033,4433,4135,3022 |
Industrial Metal Sliding Track Sprzęt żaroodporny na linię montażową
| tor rolkowy: | do przesuwnego systemu rolek |
|---|---|
| materiał: | metalowa prowadnica i rolka PU |
| rozmiar: | 4033,6025,6033,4433,4135,3022 |
Asortyment linii ocynkowanych prowadnic rolkowych Anty-korozja
| tor rolkowy: | rolka jezdna do systemu rolek ślizgowych, |
|---|---|
| Szczegóły pakowania: | Kartony |
| Możliwość Supply: | 100000 m, za tydzień |
Galvinized Joints Roller Track Hardware Niestandardowy rozmiar do przechowywania w przemyśle
| tor rolkowy: | do przesuwnego systemu rolek |
|---|---|
| materiał: | metalowa prowadnica i rolka PU |
| rozmiar: | 4033,6025,6033,4433,4135,3022 |
Alloy Roller Track Hardware 4 metry Długość Antykorozja Do montażu linii
| tor rolkowy: | do przesuwnego systemu rolek |
|---|---|
| materiał: | metalowa prowadnica i rolka PU |
| rozmiar: | 4033,6025,6033,4433,4135,3022 |

