• Ningbo Diya Industrial Equipment Co., Ltd.
  Huawei Telecom
  Tak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa.
 • Ningbo Diya Industrial Equipment Co., Ltd.
  Geely Motors
  Miła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość.
 • Ningbo Diya Industrial Equipment Co., Ltd.
  Thinh-Vietnam
  Cześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
Osoba kontaktowa : Xavier Wu
Numer telefonu : 86-15757861864
WhatsApp : +8615757861864

5-calowe wytrzymałe kółka blokujące, poliuretanowe wytrzymałe kółka przemysłowe

Miejsce pochodzenia CHINY
Nazwa handlowa Diya
Orzecznictwo ISO9001
Numer modelu Serii
Minimalne zamówienie 100 zestawów
Cena negotiable
Szczegóły pakowania Kartony
Czas dostawy 5-20 dni
Możliwość Supply 100000 zestawów na miesiąc
Szczegóły Produktu
materiał Poliuretan, Nylon rozmiar 2-5 cali
Ciężki obowiązek ciężki obowiązek Kolor czarny, czerwony, biały, żółty
styl kierunkowy, uniwersalny, z hamulcem lub bez
High Light

kółka kółek antystatycznych

,

przemysłowe kółka obrotowe

Zostaw wiadomość
opis produktu

Zestaw antystatyczny do dużych obciążeń zastosowany w sprzęcie logistycznym i wózku do wózków rurowych

Potrzebujesz jakichś odlewów do talerzy ? Sprawdź nasze zapasy pod standardowymi kółkami do talerzy. Nasze kółka do lekkich ciężarów mają udźwig do 350 funtów za pomocą kół o średnicy 3, 4 i 5 cali, a dzięki różnorodnym materiałom kół, kółka Access Casters pasują do twoich potrzeb, mamy poliuretan, miękką gumę i termoplastyczny elastomer. Nasze kółka o średniej nośności mają nośność do 1200 funtów z kołami o średnicy 4 cali, 5 cali, 6 cali i 8 cali Mamy poliuretan, tworzywo fenolowe, poliuretan na żeliwie i materiały kół TPR Wszystkie nasze zestawy do odlewania płyt są sztywne , obroty i obroty z hamulcami.
Szukasz kółka do dużych obciążeń? Nasze zasoby online mają pojemność do 3000 funtów. Te kółka są wykonane ze stali kutej, która jest mocniejsza od żeliwa. Większa górna płyta zapewnia stabilność i wytrzymałość. Wykończenie jest odporne na korozję, ocynkowane. Dzięki podwójnie spawanym nóżkom te kółka są odporne na zginanie. Podwójnie obrobione rowki nośne i składane wzdłużne zapewniają obróbkę z pełnym obrotem pod maksymalnym obciążeniem bez utraty funkcji.
Wiele z naszych ciężkich kółek wykorzystuje hamulec twarzowy, który jest jednym z najwyższej jakości hamulców stosowanych w przemyśle. Hamulce są przyspawane do ramy kółek, co zapewnia bezpieczeństwo i wygodę, z jaką koło się nie porusza.
Wybierz z naszych opcji sztywnych, obrotowych lub obrotowych z hamulcami. Materiały kół do wyboru to guma na żeliwie, poliuretanie, fenolu lub stali. Wszystkie koła mają w sobie łożyska wałeczkowe, które są przemysłowym łożyskiem, przeznaczonym na długowieczność i trwałość.

CIĘŻKIE KOSTKI

Jeśli szukasz odpowiednich ciężkich kółek do swojego biura lub firmy, z pewnością docenisz różnorodność i wartość dostępną dla przemysłowych kółek dostępnych w AccessCasters.com. Nasz wybór ciężkich przemysłowych kółek jest obszerny, umożliwiając wskazanie właściwej opcji dla twojego sprzętu, regałów lub wózków. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz kutego koła stalowego, czy konstrukcji polimerowej, zapewnij, że nasze wytrzymałe kółka ścierne są trwałe. Dodatkowo docenisz, że każdy z naszych wytrzymałych kółek przemysłowych zapewnia szczegółowe informacje na temat konstrukcji i rozmiarów, dzięki czemu możesz mieć pewność, że masz odpowiednie kółka.

Nasze wytrzymałe kółka mają rozmiar, kolor i wygląd. Przekonasz się, że nasze przemysłowe kółka produkowane są w szerokiej gamie materiałów i kolorów. Dostarczamy również wyczerpujące informacje na temat strony, które pomogą Ci znaleźć odpowiednie koła do dużych obciążeń i ich konserwację. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz 6, 7 czy 10-calowych kółek z kółkiem, chętnie pomożemy przez Internet lub telefonicznie. Jeśli nie znajdziesz 10-calowych kółek, które chcesz lub potrzebujesz dodatkowej pomocy w zamówieniu,

Antystatyczne płaskie kółka

cel, powód:

dla urządzeń rurowych i logistycznych
pakowanie i dostawa

Szczegóły pakowania

Antystatyczne płaskie kółka stosowane w sprzęcie logistycznym i wózku do wózków rurowych

Czas dostawy

15 dni na uniwersalny odlew płyty instalacyjnej Lean

Nasze Usługi

1. W razie potrzeby mamy profesjonalnego inżyniera do wykonania usługi po sprzedaży.

2. W razie potrzeby usługa lokalna zostanie wykonana przez naszego lokalnego przedstawiciela.

3. OEM jest mile widziany lub projektowany na życzenie klienta.