• Ningbo Diya Industrial Equipment Co., Ltd.
  Huawei Telecom
  Tak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa.
 • Ningbo Diya Industrial Equipment Co., Ltd.
  Geely Motors
  Miła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość.
 • Ningbo Diya Industrial Equipment Co., Ltd.
  Thinh-Vietnam
  Cześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
Osoba kontaktowa : Xavier Wu
Numer telefonu : 86-15757861864
WhatsApp : +8615757861864

Uniwersalne kółka o dużej wytrzymałości, 4-calowe kółka z nylonu, kolor biały

Miejsce pochodzenia CHINY
Nazwa handlowa Diya
Orzecznictwo ISO9001
Numer modelu Serii
Minimalne zamówienie 100 zestawów
Cena negotiable
Szczegóły pakowania Kartony
Czas dostawy 5-20 dni
Możliwość Supply 100000 zestawów na miesiąc
Szczegóły Produktu
materiał Poliuretan, Nylon rozmiar 2-5 cali
Ciężki obowiązek ciężki obowiązek Kolor czarny, czerwony, biały, żółty
styl kierunkowy, uniwersalny, z hamulcem lub bez Nazwa kółka z nylonu
High Light

kółka z poliuretanu

,

kółka obrotowe przemysłowe

Zostaw wiadomość
opis produktu

Zestaw antypoślizgowych kół nylonowych o dużej ładowności, przeznaczony do wózka logistycznego

Antystatyczne płaskie kółka

cel, powód:

dla urządzeń rurowych i logistycznych
pakowanie i dostawa

Szczegóły pakowania

Antystatyczne płaskie kółka stosowane w sprzęcie logistycznym i wózku do wózków rurowych

Czas dostawy

15 dni na uniwersalny odlew płyty instalacyjnej Lean

Nasze Usługi

1. W razie potrzeby mamy profesjonalnego inżyniera do wykonania usługi po sprzedaży.

2. W razie potrzeby usługa lokalna zostanie wykonana przez naszego lokalnego przedstawiciela.

3. OEM jest mile widziany lub projektowany na życzenie klienta.

Wiele osób może nie wiedzieć, czym jest rzucający, ale kiedy go zobaczą, mogą po prostu zdefiniować to jako koło.

I będą w błędzie!

Jeśli chodzi o szukanie określonego produktu, musisz być bardzo konkretny, wiedząc, czego chcesz. Znajomość poprawnej nazwy produktu jest kluczowa. Więc pozwala nam dokładnie określić, jaka jest różnica między kółkiem a kółkiem.

Koło

Wszyscy znamy koło. Jest to okrągły przedmiot, który ma otwór w środku i może być używany jako wrzeciono, aby działał w dowolnym celu, a to może być wszystko. Można również zdefiniować go jako okrągłą tarczę obracającą się wokół osi, podobnie jak koła samochodu. Koło jest w rzeczywistości używane do mechanicznych.

Wynalezienie koła zmieniło sposób, w jaki żyjemy. Odegrało znaczącą rolę w rewolucji przemysłowej, wzmacniając przemysł wytwórczy, przyczyniając się do procesów automatyzacji produkcji większej ilości towarów. Możesz dowiedzieć się o wiele więcej na temat wynalezienia koła i jego zasięgu na stronie Smithsonian . Jednakże, jeśli pytasz o różnicę między kołem a kołem, istnieje większe prawdopodobieństwo, że jesteś bardziej zainteresowany rzucającym i tym, co może on dla ciebie zrobić.

The Caster

Kółko jest rzeczywiście kołem - nie ma sposobu na obejście tego, ale ... jest to koło na obrotowym mocowaniu. To właśnie oddziela ją od zwykłego koła. Więc gdy chcesz wymienić "koło" na dole krzesła lub wózka, pamiętaj, by wpisać "kółka" w wyszukiwarce, lub jeśli wybierasz się do sklepu z cegłami, zapytaj o sprzedaż kojarzy się z rzucającym, a nie z kołem. Zaoszczędzisz sobie dużo czasu.

Kółka służą do zamontowania na obiekcie, dzięki czemu łatwiej jest go przenosić. Przekonasz się, że kółka są w dwóch różnych stylach: rodzaju, który ma płaską powierzchnię, aby inna płaska powierzchnia mogła przylegać do niej płasko, lub rodzaj bez płaskiej powierzchni, która może zablokować się w obiekcie.

To są style. Ale kółka można również podzielić na dwie kategorie:

Obrotowe kółka

Krętlik jest zaprojektowany w taki sposób, że koło w kółku może obracać się o 360 stopni podczas ciągnięcia ładunku. Ta cecha znacznie ułatwia przenoszenie ciężkich ładunków i obracanie ciasnych zakrętów w magazynie. Oto kilka przykładów typów obrotowych kółek, które Douglas Equipment, największy eksporter na południowym wschodzie sprzętu do obsługi materiałów i kółek ma na stanie:

General Duty Casters

Ten odlew ma cynkowe wykończenie i jest zgodny z RoHS. Ma również niklowany sworzeń do płynnego obracania. Ten odlew został wykorzystany do transportu materiałów, sprzętu przemysłowego i mebli ruchomych. Zewnętrzna część kółka jest niklowana, ale istnieje możliwość wyboru, jakiego rodzaju materiału chcesz użyć na prawdziwym kole.

Oto opcje kół do Modelu Obrotu Głównego:

 • Miękka guma
 • Poliolefina
 • Twarda guma
 • Stal

Wszystkie kółka General Duty mają szerokość gwintu 13/16 ", a promień skrętu zależy od wielkości kółka. Krętlik zwiększy się w zależności od wielkości koła. Twoja średnica koła może wynosić 2 ", 2 ½", 3 "i 4". Obciążenie, jakie może pomieścić każdy z kółek, wynosi od 80 do 120 funtów. i oczywiście im większe koło, tym większa waga może go nieść.

Inne typy kółek to łożyska kulkowe i Kingpinless. Możesz zajrzeć do strony internetowej Douglas Equipment.

Sztywne kółka

Prawdopodobnie wiesz, że Sztywny Kasterz będzie jedynym, który może poruszać się tylko w przód iw tył. Przy odrobinie mięśni możesz z pewnością obrócić te kółka w wybranym kierunku, ale nie będzie to tak łatwe, jak opcja obrotu.

Regent Rigid Top Plate Model

Ta kółka ma również cynkowe wykończenie. Posiada podwójne bieżnie łożyska kulkowego z podkładką o kształcie ośmiokątnym na gwintowanym trzpieniu. To, co czyni ten szczególny model tak wyjątkowym, to to, że ma bieżnie poddane obróbce cieplnej, aby zwiększyć zużycie i odporność. Jest również zgodny z RoHS. Ponieważ nie ma on tak dużej manewrowości, jest idealny do sprzętu medycznego, wózków, które nie wymagają dużego transportu i wyposażenia instytucjonalnego.