Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ 28mm aluminum pipe joint ] mecz 170 produkty.
HJ-13 Clamp Joint for Modular Structure Coated Pipe Fitting Metal Connector for 28mm Lean Pipe Rack System
| Technika: | Odlew |
|---|---|
| Kształt: | Równy |
| kod głowy: | Sześciokąt |
Złącze chudej rury 28 mm do montażu antypoślizgowej metalowej podstawy i śrubowego kółka
| Nazwa produktu: | podstawa stopy |
|---|---|
| słowo kluczowe: | Jednoczęściowa stała stopa |
| Materiał: | PP |
28 mm okrągła / kwadratowa łącznika rurowa aluminiowa stopu łącznika rurowego automatycznego systemu montażu
| Kształt przekroju: | Okrągłe |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | chromowanie |
| Tolerancja: | ±1% |
DY11 Przemysłowy OD 28mm Cylindryczny profil Aluminiowa rura / rurka Lean do warsztatu
| standardowe: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| materiał: | Aluminium |
| Grubość: | 1,7 mm |
Biały przemysłowy stojak na rury, systemy do przechowywania rur warsztatowych z Lean Pipe
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Średnica: | 28 mm |
| materiał: | chuda rura, prowadnica rolkowa |
Powlekana półfabrykatem FIFO Trwała żółta pochylnia Ruszt na paletach
| Kolor: | Żółty |
|---|---|
| Średnica: | 28 mm |
| materiał: | chuda rura, prowadnica rolkowa |
HJ-6 Black Lean Pipe Metal Joint dla półek o lekkiej masie rury
| Inspekcja wychodząca wideo: | Zapewnione |
|---|---|
| Sprawozdanie z badania maszyny: | Zapewnione |
| Rodzaj wprowadzania do obrotu: | Nowy produkt 2024 |
Wysokiej jakości łącznik rurowy do rurociągów
| Techniki: | Galwanizować |
|---|---|
| Kształt: | Okrągłe |
| Miejsce pochodzenia: | Zhejiang, Chiny |
HJ-5 Łańcuchowy półka Łokciowy półka Łańcuchowy przewód łącza łącza łącza łącza
| Techniki: | Odlew |
|---|---|
| Kształt: | Równy |
| Gwarancja: | 1 rok |
Złącza rurowe metalowe Złącza strukturalne rurowe dla rury chudej
| Masę (kg): | 0.1 |
|---|---|
| Inspekcja wychodząca wideo: | Zapewnione |
| Sprawozdanie z badania maszyny: | Zapewnione |

