Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ 28mm aluminum pipe joint ] mecz 170 produkty.
Rury z PE powlekane rury do ciężkich zadań stojak pracy ławki ręcznego wózka montażu rury z połączenia
| Techniki: | Odlew |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Zhejiang, Chiny |
| Numer modelu: | Diya |
ADC12 Złącze proste ze złączem Lean Tube o średnicy zewnętrznej 28 mm i grubości 1,7 mm
| Rodzaj: | złącze proste |
|---|---|
| Materiał: | stop aluminium ADC12 |
| wykończenie powierzchni: | Piaskowanie |
Okucia do rur aluminiowych do precyzyjnego utleniania 28 mm
| Rodzaj: | Element złącza |
|---|---|
| Materiał: | stop aluminium ADC12 |
| wykończenie powierzchni: | Piaskowanie |
Elastyczna, chuda rura powlekana ABS 28 mm do półek montażowych
| Grubość: | 0,8-2,0 mm |
|---|---|
| Kształt przekroju: | Okrągły |
| Średnica zewnętrzna: | 28mm |
310 304 Spawana bezszwowa chuda rura ze stali nierdzewnej o średnicy 28 mm Okrągły przekrój
| Powierzchnia: | Powlekany PE |
|---|---|
| technik: | Walcowane na zimno |
| Grubość: | 0,8-2,0 mm |
HJ-5 Galwaniczne złącze chudej rurki kątowej Cztery końce do poziomego połączenia stojaka
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Styl: | zapiąć |
| Materiał: | żelazo i metal |
Aluminiowy łącznik równoległy do aluminiowych rurociągów od 28 mm
| Techniki: | Odlew |
|---|---|
| Kod głowy: | Okrągłe |
| Gwarancja: | 1 rok |
DYE28-30 Regulator wysokości dla aluminiowej lampy OD28mm
| Technika: | Odlew |
|---|---|
| Kod głowy: | Okrągły |
| Połączenie: | Kobieta i mężczyzna |
Anodowanie Od28mm Thinckness 1.7mm T Slot Aluminiowa rama
| Materiał: | Stop aluminium |
|---|---|
| Grubość: | 1,7 mm |
| Długość: | 4000 mm |
Powlekana plastikiem chuda rura ze stali nierdzewnej, odporna na korozję 28 mm
| Kolor: | kolorowe, takie jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski .. |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rury strukturalnej, rury ogrodowej i do dekoracji |
| Średnica: | 28mm |

