Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ 28mm tube joint connector ] mecz 238 produkty.
DYE28-2817 Złącze kątowe rury stalowej aluminiowej OD 28 mm
| Technika: | Odlew |
|---|---|
| Kod głowy: | Okrągły |
| Connection: | female and male |
DYE28-16 Aluminum Tube Convex Guide Wheel for OD 28mm Aluminum Lean Pipe
| Technika: | Odlew |
|---|---|
| kod głowy: | Okrągły |
| Połączenie: | Kobieta i mężczyzna |
Złącze rury aluminiowej 28mm odporne na korozję z łatwym montażem do przemysłowych złączek rurowych
| Technika: | Odlew |
|---|---|
| Kod głowy: | Okrągły |
| Połączenie: | Kobieta i mężczyzna |
Złącza do rur elektroforetycznych z czarnego metalu, złącze do żeńskich rur
| materiał: | żelazny metal |
|---|---|
| rozmiar: | dla średnicy rury chudej 28 mm |
| Kolor: | czarny lub potrzeby klienta |
Równoległe aluminiowe złącze do stołu warsztatowego do aluminiowej rury chudej
| Rodzaj: | złącze równoległe |
|---|---|
| Materiał: | stop aluminium ADC12 |
| wykończenie powierzchni: | Piaskowanie |
310 304 Spawana bezszwowa chuda rura ze stali nierdzewnej o średnicy 28 mm Okrągły przekrój
| Powierzchnia: | Powlekany PE |
|---|---|
| technik: | Walcowane na zimno |
| Grubość: | 0,8-2,0 mm |
OD 28mm Lean Pipe Accessory Lean Tube End Cap Aluminium Round Tubing Metal Plug
| Technika: | Odlew |
|---|---|
| Kod głowy: | Okrągły |
| Połączenie: | Kobieta i mężczyzna |
Anti Corrossion Lean Tube Connector Żelazny Metal Czarny Kolor Czterofazowy
| materiał: | żelazny metal |
|---|---|
| rozmiar: | dla średnicy rury chudej 28 mm |
| Kolor: | czarny lub potrzeby klienta |
Wózek Lean Tube Złącze / Metalowe złącza rur Lekka powierzchnia do śrutowania
| Rodzaj: | Złącze zewnętrzne typu 90 ° |
|---|---|
| Materiał: | stop aluminium ADC12 |
| wykończenie powierzchni: | Piaskowanie |

