Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ 28mm tube joint connector ] mecz 215 produkty.
Precyzyjny aluminiowy łącznik do rur do utleniania
| Rodzaj: | Element złącza |
|---|---|
| Materiał: | stop aluminium ADC12 |
| wykończenie powierzchni: | Piaskowanie |
Złącze 4-fazowe Lean Tube Ocynkowane Metalowe zamki / klamry Certyfikacja ISO9001
| Kolor: | jasny powlekany chrom lub ocynkowany |
|---|---|
| styl: | 2,3,4,5,6 fazy |
| materiał: | żelazo i metal |
Łączniki do rur ze stali nierdzewnej, trójfazowe złączki do rur ze stali czarnej OEM
| materiał: | żelazny metal |
|---|---|
| rozmiar: | dla średnicy rury chudej 28 mm |
| Kolor: | czarny lub potrzeby klienta |
Dwustronny aluminiowy łącznik rurowy 45 stopni OD28mm ISO
| Rodzaj: | Typ zewnętrzny z wieloma złączami |
|---|---|
| Materiał: | stop aluminium ADC12 |
| wykończenie powierzchni: | Piaskowanie |
ADC12 Złącze proste ze złączem Lean Tube o średnicy zewnętrznej 28 mm i grubości 1,7 mm
| Rodzaj: | złącze proste |
|---|---|
| Materiał: | stop aluminium ADC12 |
| wykończenie powierzchni: | Piaskowanie |
HJ-2 Żelazny metalowy łącznik rurowy do systemu stojaków 28 mm
| Materiał: | Żelazny metal |
|---|---|
| Rozmiar: | dla rury o średnicy chudego 28mm |
| Kolor: | czarny lub potrzeby klienta |
System połączeń rurowych w kolorze czarnym / Złącza rur stalowych do rur 28 mm CE
| Kolor: | czarny |
|---|---|
| Styl: | zapiąć |
| MATERIAŁ: | żelazo i metal |
Lekkie złącze typu Lean Tube Custom Color Średnica 28 mm z odlewem
| materiał: | żelazny metal |
|---|---|
| rozmiar: | dla średnicy rury chudej 28 mm |
| Kolor: | czarny lub potrzeby klienta |
Solidna konstrukcja Lean Tube Złącze / Metalowe złącza rurowe Grubość 2,3 mm
| Kolor: | czarny |
|---|---|
| Styl: | zapiąć |
| MATERIAŁ: | żelazo i metal |
180 ° Od 28 mm Grubość 1,7 mm Aluminiowe złącze rurowe
| Rodzaj: | Wolny typ zewnętrzny złącza |
|---|---|
| Materiał: | stop aluminium ADC12 |
| wykończenie powierzchni: | Piaskowanie |

