Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ 28mm tube joint connector ] mecz 215 produkty.
DYE28-L37D China Aluminum Lean Pipe Sliding Fitting Fasteners OD28 Tube Joint Steel Pipe Sleeve
| Technika: | Odlew |
|---|---|
| kod głowy: | Okrągły |
| Połączenie: | Kobieta i mężczyzna |
HJ-1 Elektroforez Czarny złącze dla 28 mm chude rurki
| Miejsce pochodzenia: | Zhejiang, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa: | DY128 joints for od28mm lean tube |
| Numer modelu: | złącza do chudej rurki o średnicy 28 mm |
Aluminiowy element łączący Acd 12 ze stopu aluminium Piaskowanie powierzchni
| Rodzaj: | Element złącza |
|---|---|
| Materiał: | stop aluminium ADC12 |
| wykończenie powierzchni: | Piaskowanie |
Małe wewnętrzne złącze rurowe ADC12 ze stopu aluminium 90 ° do systemu rur
| Rodzaj: | Złącze wewnętrzne 90 ° |
|---|---|
| Materiał: | stop aluminium ADC12 |
| wykończenie powierzchni: | Piaskowanie |
Aluminiowe złącze rurki chudej do podłączenia piaskowania rurki 28 mm
| Rodzaj: | Typ złącza zewnętrznego 45 ° |
|---|---|
| Materiał: | stop aluminium ADC12 |
| wykończenie powierzchni: | Piaskowanie |
H-14 Czarny łącznik elektroforetyczny do rurki Lean Pipe 28mm
| Nazwa produktu: | Złącze rurowe |
|---|---|
| Tworzywo: | SPHC |
| Grubość: | 2,3 mm |
DYJ28-B04 Basic Lean Pipe Connection Joint for 28mm Lean Pipe Connection
| Techniki: | Odlew |
|---|---|
| Kod głowy: | Okrągłe |
| Miejsce pochodzenia: | Zhejiang, Chiny |
DYE28-07 OD 28mm Lean Pipe Connector Podwójny rurkowy ruchomy złącze
| Technika: | Odlew |
|---|---|
| Kod głowy: | Okrągły |
| Connection: | female and male |
DYJ28-A01 OD28 Aluminiowy profil rury do łączenia akcesoriów przemysłowych
| Techniki: | Odlew |
|---|---|
| Kod głowy: | Okrągłe |
| Połączenie: | Kobieta i mężczyzna |
Złącze do rur aluminiowych typu zewnętrznego Złącze wielofunkcyjne DYJ-A01
| Gwarancja: | 1 rok |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Zhejiang, Chiny |
| Techniki: | Odlewanie, kute |

