Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ abs lean tube pipe ] mecz 138 produkty.
DY-5032 Uchwyt drutu z materiału Abs do wiązki przewodów Łatwa instalacja
| Materiał: | ABS |
|---|---|
| Nazwa handlowa: | Diya |
| Nazwa produktu: | plastikowe zapięcie |
Przemysłowa szyna rolkowa z tworzywa ABS Koła z tworzywa sztucznego do systemu regałów półkowych w magazynach
| Numer modelu: | DY-4433 |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Rodzaj: | Standardowe pełne koła |
Okrągła powłoka ze stalowej rury, dopasowany rozmiar rury ze stali polietylenowej
| Kolor: | kolorowe, takie jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski ... |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rury konstrukcyjnej, rury ogrodowej i do dekoracji |
| Średnica: | 28 mm |
Kolorowe rury stalowe powlekane PE, rury stalowe powlekane tworzywem sztucznym na warsztat
| standardowe: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| materiał: | Stal i żelazo |
| powierzchni: | powlekane tworzywem |
Rura stalowa powleczona tworzywem sztucznym PE Powlekana kolorem czerwonym 4 metry długości
| standardowe: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| materiał: | Stal i żelazo |
| powierzchni: | powlekane tworzywem |
4-metrowa rurociąg z powłoką PE / ABS
| Material: | Steel+PE/ABS+Hot melt glue |
|---|---|
| Peoduct name: | Lean pipe |
| Application: | Industry |
Q235 PE / abs powlekany kolorowy 28mm Lean Pipe Flexible Pipe Tube For Factory Workbench
| Materiał: | Stal + PE/ABS + klej topliwy |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Chuda rura |
| Zastosowanie: | PRZEMYSŁ |
Rust - Proof Pvc Podstawa do rur Podstawa w kolorze czarnym do tabeli Lean Management
| Średnica: | 28 mm |
|---|---|
| materiał: | Stal i metal |
| powierzchni: | powlekane tworzywem |
Zużycie - Odporne na metalowy kolor podstawy rury Jasne dla półek magazynowych z odchylanymi rurami
| Średnica: | 28 mm |
|---|---|
| materiał: | Stal i metal |
| powierzchni: | powlekane tworzywem |
Średnica rury ze stali walcowanej na zimno ze stali o średnicy 28 mm z rusztem nośnym
| materiał: | stal Q195 |
|---|---|
| powierzchni: | PE powlekany |
| Technic: | Walcowane na zimno |

