Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ abs lean tube pipe ] mecz 132 produkty.
Kolor niebieski / biały Stalowa rura pokryta plastikiem Piękny wygląd do przechowywania półek
| Kolor: | kolorowe, takie jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski ... |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rury konstrukcyjnej, rury ogrodowej i do dekoracji |
| Średnica: | 28 mm |
DYP28-05 Hardness Wire Harness Abs Material Wire Retainer For Aluminum Lean Pipe
| Technika: | Odlew |
|---|---|
| kod głowy: | Okrągły |
| Połączenie: | Kobieta i mężczyzna |
Anti Corrossion Flexible Tube Lean Pipe 28mm Dia SPCC-HR + PE Materiał
| Kolor: | kolorowe, takie jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski ... |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rury konstrukcyjnej, rury ogrodowej i do dekoracji |
| Średnica: | 28 mm |
Kolorowe rurki antystatyczne, stojak Worshop Rura stalowa pokryta polietylenem
| Kolor: | kolorowe, takie jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski ... |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rury konstrukcyjnej, rury ogrodowej i do dekoracji |
| Średnica: | 28 mm |
Wielokolorowa powlekana stalowa rura ze stali Błyszcząca powierzchnia o okrągłym kształcie do dekoracji
| Kolor: | kolorowe, takie jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski ... |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rury konstrukcyjnej, rury ogrodowej i do dekoracji |
| Średnica: | 28 mm |
Profesjonalna powłoka stalowa z powłoką antykorozyjną. Piękna obudowa
| Kolor: | kolorowe, takie jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski ... |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rury konstrukcyjnej, rury ogrodowej i do dekoracji |
| Średnica: | 28 mm |
Antykorozyjna, powlekana plastikiem stalowa rura o dużej ładowności Łatwa instalacja
| Kolor: | kolorowe, takie jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski ... |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rury konstrukcyjnej, rury ogrodowej i do dekoracji |
| Średnica: | 28 mm |
DY-5032 Uchwyt drutu z materiału Abs do wiązki przewodów Łatwa instalacja
| Materiał: | ABS |
|---|---|
| Nazwa handlowa: | Diya |
| Nazwa produktu: | plastikowe zapięcie |
Przemysłowa szyna rolkowa z tworzywa ABS Koła z tworzywa sztucznego do systemu regałów półkowych w magazynach
| Numer modelu: | DY-4433 |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Rodzaj: | Standardowe pełne koła |
Okrągła powłoka ze stalowej rury, dopasowany rozmiar rury ze stali polietylenowej
| Kolor: | kolorowe, takie jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski ... |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rury konstrukcyjnej, rury ogrodowej i do dekoracji |
| Średnica: | 28 mm |

