Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ abs lean tube pipe ] mecz 132 produkty.
DIYA Zmontuj chude rurki ABS / PE powlekane do ciężkich zadań
| Materiał: | Stal + PE/ABS + klej topliwy |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Chuda rura |
| Zastosowanie: | PRZEMYSŁ |
Kolorowe rury Lean Pipe / Rury Lean powlekane PE
| Materiał: | q235 |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Chuda rura |
| Zastosowanie: | Przemysł/Workbench/Trolley/Flow Rack |
Wyposażenie fabryczne 28 mm średnicy
| Materiał: | q235 |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Chuda rura |
| Zastosowanie: | Stojak warsztatowy/wózka/przepływu |
28 mm Anty-statyczna rurka podłogowa dla anty-statycznego stołu roboczego
| Materiał: | Stal + PE/ABS + klej topliwy |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Chuda rura |
| Zastosowanie: | PRZEMYSŁ |
310 304 Spawana bezszwowa chuda rura ze stali nierdzewnej o średnicy 28 mm Okrągły przekrój
| Powierzchnia: | Powlekany PE |
|---|---|
| technik: | Walcowane na zimno |
| Grubość: | 0,8-2,0 mm |
Chuda rura 28 mm PE pokryta abs do systemu regałowego
| Długość: | 4000 mm |
|---|---|
| Słowo kluczowe: | Lean Pipe |
| Materiał: | Chuda rura ze stali powlekanej PE / ABS |
Włókna o masie nieprzekraczającej 1 mm
| Material: | Steel+PE/ABS+Hot melt glue |
|---|---|
| Peoduct name: | Lean pipe |
| Application: | Industry |
Rura stalowa powlekana PE / ABS do magazynu fabrycznego i linii montażowej
| Grubość: | 0,8-2,0 mm |
|---|---|
| Kształt przekroju: | okrągły |
| Średnica zewnętrzna: | 28mm |
Rury obrobione polietylenem PE Rury obrobione tworzywem sztucznym
| Materiał: | Stal + PE/ABS + klej topliwy |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Chuda rura |
| Zastosowanie: | PRZEMYSŁ |

