Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ abs lean tube pipe ] mecz 132 produkty.
Okrągły H2810 Pe powlekany kolorowy stalowy rurociąg obniżony / rury obniżone o dostosowanej długości 4 M
| Materiał: | Stal + PE/ABS + klej topliwy |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Chuda rura |
| Zastosowanie: | PRZEMYSŁ |
Kolorowa, powlekana chuda tuba Antystatyczna, dostosowana wielkość do stołu warsztatowego
| Kolor: | kolorowe takie jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski .. |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rur konstrukcyjnych, ogrodowych i dekoracyjnych |
| Średnica: | 28mm |
Kolorowa powłoka Lean Tube Antystatyczna wielkość klienta do stołu warsztatowego
| Kolor: | kolorowe, takie jak biały, kości słoniowej, czarny, niebieski .. |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rury konstrukcyjnej, rury ogrodowej i do dekoracji |
| Średnica: | 28 mm |
Worshop Rack Lean Tube okrągły kształt 28mm Średnica Certyfikat ISO9001
| Kolor: | kolorowe, takie jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski ... |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rury konstrukcyjnej, rury ogrodowej i do dekoracji |
| Średnica: | 28 mm |
File not found.
| standardowe: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| materiał: | Stal i żelazo |
| powierzchni: | powlekane tworzywem |
Kolorowa rurka Lean Tube powlekana PE 0,8 - 2,0 mm grubość połączona ze złączami
| materiał: | stal Q195 |
|---|---|
| powierzchni: | Powlekany PE |
| Technic: | Walcowane na zimno |
Prężnica 28 mm Kolorowy PE / ABS powlekany Kaizen Steel Lean Pipe / Tube dla elastycznego stołu montażowego
| Materiał: | Stal + PE/ABS + klej topliwy |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Chuda rura |
| Zastosowanie: | PRZEMYSŁ |
Czarna stalowa elastyczna chuda rura PE powlekana OD 28 mm z normą ISO9001
| materiał: | PE + SPCC-HR |
|---|---|
| Nazwa produktu: | elastyczna rura kaizen powlekana pe |
| Kolor: | Czarny |
OD 28mm Lean Pipe With Connector Flexible Pipe Lean Tube
| Materiał: | Stal + PE/ABS + klej topliwy |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Chuda rura |
| Zastosowanie: | PRZEMYSŁ |
Powlekana, kolorowa powłoka z grubej tuby, odporna na rdzę, o grubości 2,0 mm, do wózka z tekturą
| standardowe: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| materiał: | Stal i żelazo |
| powierzchni: | powlekane tworzywem |

