Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ abs plastic steel roller ] mecz 141 produkty.
Elastyczna powlekana stalowa rura chuda do montażu półek warsztatowych
| Standard: | GB, GB/T 9711,2-1999 |
|---|---|
| Materiał: | Stal i żelazo |
| Powierzchnia: | Pokryty tworzywem PE |
Rolka wieloczujnikowa z tworzywa sztucznego, rolka aluminiowa o wysokości 24 mm
| Nazwa produktu: | tor rolkowy |
|---|---|
| materiał: | metalowy tor i rolka PP / ABS |
| rozmiar: | 30 x 22 |
Metalowy system prowadzenia rolek 1.5mm grubość aluminium Typ rozszerzenia 41mm Wysokość
| Nazwa produktu: | tor rolkowy |
|---|---|
| materiał: | metalowy tor i rolka PP / ABS |
| rozmiar: | 41 x 35 |
Wał aluminiowy przemysłowy 4 tory 13 mm x 14 mm z żółtym kolorem
| Nazwa produktu: | tor rolkowy |
|---|---|
| materiał: | metalowy tor i rolka PP / ABS |
| rozmiar: | 30 x 22 |
Wytłaczana aluminiowa prowadnica rolkowa OEM nie jest antystatyczna
| Nazwa produktu: | wytłaczana aluminiowa prowadnica rolkowa, |
|---|---|
| Materiał: | metalowa prowadnica i rolka PP/ABS |
| rozmiar: | 41x35 (wymagania klientów) |
Stabilna stalowa rura pokryta tworzywem o średnicy 28 mm Certyfikat ISO9001
| Kolor: | kolorowy, taki jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski .. |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rur konstrukcyjnych, rur ogrodowych i do dekoracji |
| Średnica: | 28mm |
Wielokolorowa powlekana stalowa rura ze stali Błyszcząca powierzchnia o okrągłym kształcie do dekoracji
| Kolor: | kolorowe, takie jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski ... |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rury konstrukcyjnej, rury ogrodowej i do dekoracji |
| Średnica: | 28 mm |
Profesjonalna powłoka stalowa z powłoką antykorozyjną. Piękna obudowa
| Kolor: | kolorowe, takie jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski ... |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rury konstrukcyjnej, rury ogrodowej i do dekoracji |
| Średnica: | 28 mm |
Okrągła powłoka ze stalowej rury, dopasowany rozmiar rury ze stali polietylenowej
| Kolor: | kolorowe, takie jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski ... |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rury konstrukcyjnej, rury ogrodowej i do dekoracji |
| Średnica: | 28 mm |
Kolorowe rury stalowe powlekane PE, rury stalowe powlekane tworzywem sztucznym na warsztat
| standardowe: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| materiał: | Stal i żelazo |
| powierzchni: | powlekane tworzywem |

