Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ abs plastic steel roller ] mecz 141 produkty.
Antystatyczna stalowa rura z powłoką z tworzywa sztucznego Okrągły kształt Stabilna struktura linii montażowej
| Kolor: | kolorowe, takie jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski ... |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rury konstrukcyjnej, rury ogrodowej i do dekoracji |
| Średnica: | 28 mm |
Okrągłe Lean Anti Static Pipe, Rura powlekana tworzywem sztucznym z Beautiful Apparence
| Kolor: | kolorowe, takie jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski ... |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rury konstrukcyjnej, rury ogrodowej i do dekoracji |
| Średnica: | 28 mm |
Rurka stalowa z powłoką odporną na zanieczyszczenia Elastyczna struktura o błyszczącej powierzchni
| Kolor: | kolorowe, takie jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski ... |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rury konstrukcyjnej, rury ogrodowej i do dekoracji |
| Średnica: | 28 mm |
Antykorozyjna, powlekana plastikiem stalowa rura o dużej ładowności Łatwa instalacja
| Kolor: | kolorowe, takie jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski ... |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rury konstrukcyjnej, rury ogrodowej i do dekoracji |
| Średnica: | 28 mm |
Kolor niebieski / biały Stalowa rura pokryta plastikiem Piękny wygląd do przechowywania półek
| Kolor: | kolorowe, takie jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski ... |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rury konstrukcyjnej, rury ogrodowej i do dekoracji |
| Średnica: | 28 mm |
Antystatyczna stalowa rura powlekana plastikiem Wytrzymała konstrukcja Grubość 2,0 mm
| standardowe: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| materiał: | Stal i żelazo |
| powierzchni: | powlekane tworzywem |
Walcowana na zimno rura stalowa powlekana plastikiem Średnica 28 mm Niestandardowy kolor do warsztatu
| standardowe: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| materiał: | Stal i żelazo |
| powierzchni: | powlekane tworzywem |
Elastyczna, chuda rura powlekana ABS 28 mm do półek montażowych
| Grubość: | 0,8-2,0 mm |
|---|---|
| Kształt przekroju: | Okrągły |
| Średnica zewnętrzna: | 28mm |
Ścieżka rolkowa przemysłowa do półki magazynowej
| Gwarancja: | 1,5 roku |
|---|---|
| Lokalizacja salonu: | Nic |
| Raport z testów maszyn: | Pod warunkiem, że |
Zamówione ESD ABS pokryte rurami Plast pokryty stali Lean Pipe / Tube For Rack System
| Techniki: | Odlew |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Zhejiang, Chiny |
| Numer modelu: | Diya |

