Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ aluminium alloy pipe connectors ] mecz 152 produkty.
DYJ28-B04 Złącze rury aluminiowej ze stopu aluminium do systemu rur i połączeń
| Techniki: | Odlew |
|---|---|
| Kod głowy: | Okrągłe |
| Połączenie: | Kobieta i mężczyzna |
Profil Rurka 28mm 43mm Aluminiowy Stop Lean Pipe For Aluminium Lean Pipes System
| Nazwa produktu: | Rura chuda ze stopu aluminium |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium |
| Wielkość: | 28 mm |
Aluminiowe łączniki rurowe łączniki łączniki elastyczne łączniki rurowe
| Techniki: | Odlew |
|---|---|
| Kod głowy: | Okrągłe |
| Gwarancja: | 1 rok |
Trzeciej generacji ramki T różnego rodzaju rury aluminiowej
| Nazwa: | Rama szczeliny T |
|---|---|
| Materiał: | 6063-T5 |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD: | 410 g/m |
Wieloprzełączony zewnętrzny typ łącznika rurowego z aluminium stopu DYJ28-A01
| Materiał: | 6065T6 |
|---|---|
| Kolor: | srebra |
| Obsługa powierzchni: | piaskowanie |
DYJ19-A01 Zewnętrzny łącznik prosty do rurociągów z aluminium
| Material: | 6065T6 |
|---|---|
| Color: | Silver |
| Surface Treatment: | Sandblasting |
DY28-07A 1.2 Rury szczupłe z aluminium o ogólnej ramie 6065-T5 do stanowisk roboczych
| Nazwa: | Rama szczeliny T |
|---|---|
| Materiał: | 6063-T5 |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD: | 300 g/m |
T ramy szczelin różnych typów rury 6063-T5 aluminiowe rury chude
| Nazwa: | Rama szczeliny T |
|---|---|
| Materiał: | 6063-T5 |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD: | 640g/m |
DIYA Dostarcza Wysokiej Jakości Złącza do Rur Aluminiowych DYJ28-A16 Trzeciej Generacji, Akcesoria do Rur i Złączy Systemu Lean
| Tworzywo: | ADC12 |
|---|---|
| Kolor: | Srebrny |
| Obróbka powierzchniowa: | Sandblasting |

