Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ aluminium alloy pipe connectors ] mecz 152 produkty.
DYJ28-A15 Złącze rury aluminiowej typu zewnętrznego Kute złącze rurowe Lean
| Miejsce pochodzenia: | Zhejiang, Chiny |
|---|---|
| Numer modelu: | DYJ-A15 |
| Połączenie: | Spawalniczy |
DYJ28-B15 Piaskowanie Złącza rur metalowych / Złącze rurowe ADC12 ze stopu aluminium
| Gwarancja: | 1 rok |
|---|---|
| Inspekcja wychodząca wideo: | Zapewnione |
| Rodzaj wprowadzania do obrotu: | Produkty zwykłe |
DYJ28-A01 Nowej Generacji Profil Przemysłowy Złącza Rurowy Lean stosowany w warsztatach i fabrykach
| Nazwa produktu: | Aluminiowy łącznik rury |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium ADC12 |
| Kolor: | srebra |
Wózek Lean Tube Złącze / Metalowe złącza rur Lekka powierzchnia do śrutowania
| Rodzaj: | Złącze zewnętrzne typu 90 ° |
|---|---|
| Materiał: | stop aluminium ADC12 |
| wykończenie powierzchni: | Piaskowanie |
33g Złączki do rur aluminiowych TW Lean Cross Connection
| Rodzaj: | ZŁĄCZE KRZYŻOWE |
|---|---|
| Materiał: | stop aluminium ADC12 |
| wykończenie powierzchni: | Piaskowanie |
Połączenie równoległe B DYJ28-A12 Stopy łącza rurowego łącza łącza piaszczeniowego 6065 T6 łącza rurowe
| Nazwa produktu: | Złącze równoległe B DYJ28-A12 Stopy łącza rurowego łącza łącza łącza łącza łącza łącza łącza łącza ł |
|---|---|
| Materiał: | 6065T6 |
| Kolor: | srebra |
T - Rowek walcowy ze stopu aluminium / Warsztat Antystatyczny DY43-02A 6063
| Nazwa produktu: | Pręt ze stopu aluminium z rowkiem T |
|---|---|
| Długość: | 4m |
| Waga pojedynczego produktu: | 1000g / m |
DY28-02A Aluminum Pipe T-shaped Aluminium Alloy Lean Pipe Tube for Karakuri System
| nazwa: | DY28-02A Rura aluminiowa w kształcie litery T |
|---|---|
| Tworzywo: | 6063-T5 |
| Nie dotyczy: | 650g/m |
High Quality DY28-07A General Aluminum Pipe Thin Aluminium Alloy Lean Pipe Tubes for Warehouse Shelving Trolley Cart
| nazwa: | DY28-07A Ogólna rura aluminiowa |
|---|---|
| Tworzywo: | 6063-T5 |
| Nie dotyczy: | 300 g/m |
Factory Supply DY28-03A Strengthening Aluminum Pipe Alloy Lean Tube for Shelf System
| nazwa: | DY28-03A Wzmacniająca rura aluminiowa |
|---|---|
| Tworzywo: | 6063-T5 |
| Nie dotyczy: | 580g/m |

