Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ aluminium alloy pipe connectors ] mecz 165 produkty.
Przemysłowa rura chuda ze stopu aluminium typu T
| Rodzaj: | Złącze równoległe |
|---|---|
| Materiał: | aluminium |
| Wykończenie powierzchni: | piaskowanie |
Automatyka System modułowy 40x40mm T Profil szczelinowy Profil aluminiowy 4040
| Rodzaj: | Złącze równoległe |
|---|---|
| Materiał: | aluminium |
| Wykończenie powierzchni: | piaskowanie |
Klamra do mocowania płyty T3 Profil aluminiowy 4080 do mocowania panelu stołu
| Rodzaj: | Złącze równoległe |
|---|---|
| Materiał: | aluminium |
| Wykończenie powierzchni: | piaskowanie |
Dostosowane wytłaczanie aluminium 4080 ze standardem Iso9001
| Rodzaj: | Złącze równoległe |
|---|---|
| Materiał: | aluminium |
| Wykończenie powierzchni: | piaskowanie |
Hot-Sale DY28-04A Single Side Aluminum Pipe Aluminum structural pipe
| Nazwa: | DY28-04A Rura aluminiowa jednostronna |
|---|---|
| Tworzywo: | 6063-T5 |
| Nie dotyczy: | 590 g/m |
aluminiowe profile wytłaczane ze stopu aluminium T8 o wymiarach 20 X 40
| Rodzaj: | Złącze równoległe |
|---|---|
| Materiał: | aluminium |
| Wykończenie powierzchni: | piaskowanie |
4080 Wytłaczanie profili aluminiowych w kształcie litery T 4040 Wytłaczanie profili aluminiowych w kształcie litery V
| Rodzaj: | Złącze równoległe |
|---|---|
| Materiał: | aluminium |
| Wykończenie powierzchni: | piaskowanie |
DY28-02A T-shaped Aluminium Pipe Alloy Lean Pipe 6063 Materiał do pozycjonowania i montażu dolnych kółek
| Nazwa: | DY28-02A Rama w kształcie litery T Rura aluminiowa |
|---|---|
| Tworzywo: | 6063-T5 |
| Obróbka powierzchniowa: | piaskowanie, mat |
Rurka aluminiowa o podwójnej stronie DY28-05A 6063 Rurka szczupła ze stopu przemysłowego do systemu Karakuri
| Nazwa: | Dwustronna rura aluminiowa DY28-05A |
|---|---|
| Tworzywo: | 6063-T5 |
| Obróbka powierzchniowa: | piaskowanie, mat |
Wzmocnienie aluminiowych rur stopu chude rury DY28-03A dla wysokiego obciążenia półki stołu roboczego
| Nazwa: | Wzmocnienie rury aluminiowej |
|---|---|
| Tworzywo: | 6063-T5 |
| Obróbka powierzchniowa: | piaskowanie, mat |

