Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ aluminum alloy karakuri pipe ] mecz 47 produkty.
Factory Supply DY28-03A Strengthening Aluminum Pipe Alloy Lean Tube for Shelf System
| nazwa: | DY28-03A Wzmacniająca rura aluminiowa |
|---|---|
| Tworzywo: | 6063-T5 |
| Nie dotyczy: | 580g/m |
Ramię PC jednoboczne rury szczupłe z aluminium
| Nazwa: | Rama komputera |
|---|---|
| Materiał: | 6063-T5 |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD: | 695 g/m |
Aluminiowy regał magazynowy Karakuri Kaizen z rur aluminiowych DY28-06A Duplex General Aluminum
| Nazwa: | Aluminiowa krawędź blokująca |
|---|---|
| Tworzywo: | 6063-T5 |
| Obróbka powierzchniowa: | piaskowanie, mat |
Rury z aluminium 6063-T5 z matową powierzchnią piaskowaną i długością 4 m do zastosowań przemysłowych
| Nazwa: | Rura aluminiowa w kształcie litery T |
|---|---|
| Tworzywo: | 6063-T5 |
| Obróbka powierzchniowa: | piaskowanie, mat |
Krawędź blokująca z aluminium 6063-T5 z matową powierzchnią piaskowaną i długością 4m do systemów rurkowych
| Nazwa: | Aluminiowa krawędź blokująca |
|---|---|
| Tworzywo: | 6063-T5 |
| Obróbka powierzchniowa: | piaskowanie, mat |
90° Połączenie krzyżowe DYJ28-A06 Adc12 Łącznik rurociągowy do łączy rurociągowych do piaszczeniowania
| Product name: | 90° Cross Joint Aluminium alloy lean pipe connector |
|---|---|
| Material: | Aluminum alloy ADC12 |
| Color: | Silver |
Roller Waveform Bar Aluminiowa Rura Lean Karakuri Kaizen Stojak do Przechowywania
| Nazwa: | Pasek fali rolkowej |
|---|---|
| Tworzywo: | 6063-T5 |
| Obróbka powierzchniowa: | piaskowanie, mat |
Aluminiowa rura Lean Pipe Karakuri Kaizen Rolka Okrągła
| Nazwa: | Okrągły drążek rolkowy |
|---|---|
| Tworzywo: | 6063-T5 |
| Obróbka powierzchniowa: | piaskowanie, mat |
43mm 6063-T5 Aluminium Lean Pipe z matową powierzchnią piaszczeniową i 4m długości dla zastosowań przemysłowych
| nazwa: | DY43-01A Rama ogólna |
|---|---|
| Tworzywo: | 6063-T5 |
| Obróbka powierzchni: | Sandblasting, Matte |
Double Side Aluminum Pipe DY28-05A Industrial Aluminum Structural Pipe for Blocking or Edge protection
| Nazwa: | DY28-06A Dupleksowe, chude rurki ze stopu aluminium |
|---|---|
| Tworzywo: | 6063-T5 |
| Nie dotyczy: | 640g/m |

