Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ aluminum alloy karakuri pipe ] mecz 47 produkty.
DY Aluminiowe Stopy Slanowe Rury Przemysłowe
| Nazwa produktu: | Rura chuda ze stopu aluminium |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium |
| Wielkość: | 28 mm |
DY Profil Aluminium Lean Pipe Tube OD 28mm For Aluminium Alloy Lean Pipe System
| Nazwa produktu: | Rura chuda ze stopu aluminium |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium |
| Wielkość: | 28 mm |
Rura aluminiowa 6063-T5 Lean Pipe z piaskowaną, matową powierzchnią i ramą w kształcie litery T do ciężkich stanowisk roboczych
| nazwa: | DY43-02A Rama w kształcie litery T Rura aluminiowa |
|---|---|
| Tworzywo: | 6063-T5 |
| Obróbka powierzchni: | Sandblasting, Matte |
DY28-02A Aluminum Pipe T-shaped Aluminium Alloy Lean Pipe Tube for Karakuri System
| nazwa: | DY28-02A Rura aluminiowa w kształcie litery T |
|---|---|
| Tworzywo: | 6063-T5 |
| Nie dotyczy: | 650g/m |
Rura aluminiowa 6063-T5 do Karakuri Kaizen, o powierzchni matowej piaskowanej i długości 4m, do regału magazynowego
| Nazwa: | Walcówka ze zintegrowanym gniazdem karty |
|---|---|
| Tworzywo: | 6063-T5 |
| Obróbka powierzchni: | piaskowanie, mat |
19mm cienka rura aluminiowa do systemów Lean DY19-01A Karakuri Aluminiowa Rura Lean Stojak Kaizen
| nazwa: | DY19-01A Rama ogólna |
|---|---|
| Tworzywo: | 6063-T5 |
| Obróbka powierzchni: | Sandblasting, Matte |
Hot Sale DY28-06A Duplex General Aluminum Alloy Lean Tubes Metal Pipe
| Nazwa: | DY28-06A Dupleksowe, chude rurki ze stopu aluminium |
|---|---|
| Tworzywo: | 6063-T5 |
| Nie dotyczy: | 750g/m |
Zapewnione jakością mocowanie Karakuri Pipe Rack D28
| Techniki: | Odlew |
|---|---|
| Kod głowy: | Okrągłe |
| Gwarancja: | 1 rok |
High Quality DY28-07A General Aluminum Pipe Thin Aluminium Alloy Lean Pipe Tubes for Warehouse Shelving Trolley Cart
| nazwa: | DY28-07A Ogólna rura aluminiowa |
|---|---|
| Tworzywo: | 6063-T5 |
| Nie dotyczy: | 300 g/m |
DY28-02A T-shaped Aluminium Pipe Alloy Lean Pipe 6063 Materiał do pozycjonowania i montażu dolnych kółek
| Nazwa: | DY28-02A Rama w kształcie litery T Rura aluminiowa |
|---|---|
| Tworzywo: | 6063-T5 |
| Obróbka powierzchniowa: | piaskowanie, mat |

