Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ aluminum lean production pipe ] mecz 532 produkty.
Anodowanie Od28mm Thinckness 1.7mm T Slot Aluminiowa rama
| Materiał: | Stop aluminium |
|---|---|
| Grubość: | 1,7 mm |
| Długość: | 4000 mm |
Oksydowany piaskowany profil aluminiowy Lean Tube Średnica 28 mm Grubość 1,7 mm
| MATERIAŁ: | Stop aluminium |
|---|---|
| Grubość: | 1,7mm |
| Długość: | 4000mm |
Rura aluminiowa 6063-T5 do Karakuri Kaizen, o powierzchni matowej piaskowanej i długości 4m, do regału magazynowego
| Nazwa: | Walcówka ze zintegrowanym gniazdem karty |
|---|---|
| Tworzywo: | 6063-T5 |
| Obróbka powierzchni: | piaskowanie, mat |
Anodowany profil aluminiowy Lean Tube 4000 mm Długość 1,7 mm Grubość
| MATERIAŁ: | Stop aluminium |
|---|---|
| Grubość: | 1,7mm |
| Długość: | 4000mm |
310 304 Spawana bezszwowa chuda rura ze stali nierdzewnej o średnicy 28 mm Okrągły przekrój
| Powierzchnia: | Powlekany PE |
|---|---|
| technik: | Walcowane na zimno |
| Grubość: | 0,8-2,0 mm |
DY28-06A Rury podwójne o ogólnej ramie z aluminium
| Nazwa: | podwójna rama ogólna |
|---|---|
| Materiał: | 6063-T5 |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD: | 875 g/m |
odporność na korozję pe pokryta stalową rurą, anty statyczny okrągły kształt rurki
| Kolor: | kolorowe, takie jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski ... |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rury konstrukcyjnej, rury ogrodowej i do dekoracji |
| Średnica: | 28 mm |
Anodowanie Lean Pipe Thinckness 2.3mm / Aluminium Round Bar do montażu Workbench
| materiał: | Aluminiowe |
|---|---|
| Grubość: | 2,3 mm |
| Długość: | 4000 mm |
Grubość 1,7 mm Długość 4000 mm Anodowana aluminiowa rura okrągła
| Materiał: | Stop aluminium |
|---|---|
| Grubość: | 1,7 mm |
| Obróbka powierzchniowa: | Anodowanie |
Anti Static Lean Tube okrągły kształt 1000 kg ładowności dla półek Lean Warehouse
| Kolor: | kolorowe, takie jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski ... |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rury konstrukcyjnej, rury ogrodowej i do dekoracji |
| Średnica: | 28 mm |

