Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ aluminum lean production pipe ] mecz 532 produkty.
Walcowanie na zimno Kolorowe Lean Tube Średnica 28 mm Bar 0,8 - 2,0 mm Grubość
| Nazwa produktu: | chuda rura |
|---|---|
| materiał: | stal Q195 |
| powierzchni: | PE powlekany |
Kolorowe Lean Tube PE powlekane średnica 28 mm Bar dla przemysłu ISO 9001 wymienionych
| Nazwa produktu: | chuda rura |
|---|---|
| materiał: | stal Q195 |
| powierzchni: | PE powlekany |
Q195 Stalowa ocynkowana, powlekana ABS chuda rura kolorowa do systemu rur
| materiał: | Q195 stal ocynkowana |
|---|---|
| powierzchni: | Powłoka ABS |
| Technic: | Walcowane na zimno |
Osprzęt rolkowy ze stopu aluminium z kółkiem rolkowym z tworzywa sztucznego 4 metry
| tor rolkowy: | do systemu rolek ślizgowych |
|---|---|
| Materiał: | metalowa prowadnica i rolka PU; |
| Rozmiar: | 4033,6025,6033,4433,4135,3022 |
Gruba ściana Lean Tube Anti Corrossion Niestandardowy kolor Piękny wygląd
| Kolor: | kolorowe, takie jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski ... |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rury konstrukcyjnej, rury ogrodowej i do dekoracji |
| Średnica: | 28 mm |
Rury ze stali nierdzewnej o grubości Corrossion, grubościenne rury stalowe z PE do dekoracji
| Kolor: | kolorowy, taki jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski .. |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rur konstrukcyjnych, rur ogrodowych i do dekoracji |
| Średnica: | 28mm |
T ramy szczelin różnych typów rury 6063-T5 aluminiowe rury chude
| Nazwa: | Rama szczeliny T |
|---|---|
| Materiał: | 6063-T5 |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD: | 640g/m |
Trzeciej generacji ramki T różnego rodzaju rury aluminiowej
| Nazwa: | Rama szczeliny T |
|---|---|
| Materiał: | 6063-T5 |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD: | 410 g/m |
DYJ19-B01 Profil przemysłowy Złącze do rurki Lean Akcesoria do łączenia stołów warsztatowych Aluminiowe złącze proste wewnętrzne
| Technika: | Odlew |
|---|---|
| kod głowy: | Okrągły |
| Połączenie: | Kobieta i mężczyzna |
Producent funkcjonalnych złączy z aluminium w jednym kawałku trzeciej generacji do rur łączących Lean Tube
| Technika: | Odlew |
|---|---|
| Kod głowy: | Okrągły |
| Połączenie: | Kobieta i mężczyzna |

