Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ aluminum workbench lean pipe ] mecz 157 produkty.
Dobrej jakości Czarny podwójny złącze metalowe do szczupłych rur
| Techniki: | Odlew |
|---|---|
| Kształt: | Równy |
| Gwarancja: | 1 rok |
DYE28-07 OD 28mm Lean Pipe Connector Podwójny rurkowy ruchomy złącze
| Technika: | Odlew |
|---|---|
| Kod głowy: | Okrągły |
| Connection: | female and male |
OD 28 mm Okrągły kształt rurki typu Lean w osłonie z tworzywa sztucznego do stojaka na rury w kolorze beżowym
| Grupa ocen: | Q195-Q345 |
|---|---|
| Grubość: | 0,8 - 2,0 mm |
| Kształt przekroju: | Okrągłe |
Dobrej jakości Czarny podwójny złącze metalowe do szczupłych rur
| Techniki: | Odlew |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Zhejiang, Chiny |
| Nazwa handlowa: | DIya |
DY19-01A Całkowita ramka Aluminiowe Rury Strukturalne Aluminiowe Rury Szybkie Do Stołu Roboczego
| Name: | general frame |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| N/W: | 200g/m |
6063 Aluminiowa jednoczęściowa podstawa z powierzchnią piaszczeniową dla trzeciej generacji
| Nazwa produktu: | Jednoczęściowa podstawa |
|---|---|
| Tworzywo: | 6063 |
| Kolor: | Srebrny |
DY28-07A 1.2 Rury szczupłe z aluminium o ogólnej ramie 6065-T5 do stanowisk roboczych
| Nazwa: | Rama szczeliny T |
|---|---|
| Materiał: | 6063-T5 |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD: | 300 g/m |
Zestaw mocujący z aluminium 6063 trzeciej generacji z powierzchnią piaszczeniową do osprzętu rurowego
| Tworzywo: | 6063 |
|---|---|
| Kolor: | Srebrny |
| Obróbka powierzchniowa: | piaskowanie |
Stół warsztatowy Aluminiowa chuda rura / rura 1,2 mm - 2,0 mm Grubość ścianki DY28-06A
| Kształt: | Kwadratowy/Okrągły |
|---|---|
| Długość: | Dostosowane, 4000 mm na sztukę, można dostosować |
| Hartować: | T3 - T8 |
28 Średnica 43 mm Lean Tube Anodowanie Obróbka powierzchniowa 750G / M
| MATERIAŁ: | Stop aluminium |
|---|---|
| Grubość: | 2,3 mm |
| Długość: | 4000mm |

