Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ aluminum workbench lean pipe ] mecz 157 produkty.
Wieloprzełączony zewnętrzny typ łącznika rurowego z aluminium stopu DYJ28-A01
| Materiał: | 6065T6 |
|---|---|
| Kolor: | srebra |
| Obsługa powierzchni: | piaskowanie |
Workshop Lean Pipe ESD Work Table Clean Surface Odporność na zużycie Ekologiczne
| materiał: | Chuda rura lub profil aluminiowy |
|---|---|
| rozmiar i styl: | wymagania klientów |
| Funkcja: | stół roboczy lub stół warsztatowy |
Elastyczna powlekana stalowa rura chuda do montażu półek warsztatowych
| Standard: | GB, GB/T 9711,2-1999 |
|---|---|
| Materiał: | Stal i żelazo |
| Powierzchnia: | Pokryty tworzywem PE |
DY11 Przemysłowy OD 28mm Cylindryczny profil Aluminiowa rura / rurka Lean do warsztatu
| standardowe: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| materiał: | Aluminium |
| Grubość: | 1,7 mm |
Okrągła chuda rura Złącze do elektroforezy Crossover
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Styl: | zapiąć |
| Materiał: | żelazo i metal |
HJ-5 Galwaniczne złącze chudej rurki kątowej Cztery końce do poziomego połączenia stojaka
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Styl: | zapiąć |
| Materiał: | żelazo i metal |
90° Połączenie krzyżowe DYJ28-A06 Adc12 Łącznik rurociągowy do łączy rurociągowych do piaszczeniowania
| Product name: | 90° Cross Joint Aluminium alloy lean pipe connector |
|---|---|
| Material: | Aluminum alloy ADC12 |
| Color: | Silver |
ANSI Chromowane złącze Lean Tube Tłoczenie metalowych połączeń
| Nazwa produktu: | chromowane złącze rurowe chudego |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa: | chromowany |
| Materiał: | STAL |
Anodowanie Lean Pipe Thinckness 2.3mm / Aluminium Round Bar do montażu Workbench
| materiał: | Aluminiowe |
|---|---|
| Grubość: | 2,3 mm |
| Długość: | 4000 mm |
Wzmocnienie aluminiowych rur stopu chude rury DY28-03A dla wysokiego obciążenia półki stołu roboczego
| Nazwa: | Wzmocnienie rury aluminiowej |
|---|---|
| Tworzywo: | 6063-T5 |
| Obróbka powierzchniowa: | piaskowanie, mat |

