Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ black lean pipe joint ] mecz 175 produkty.
Mały rozmiar Alloy blachy łączące między ścieżką rolki i Lean Pipe
| tor rolkowy: | do przesuwnego systemu rolek |
|---|---|
| materiał: | metalowa prowadnica i rolka PU |
| rozmiar: | 4033,6025,6033,4433,4135,3022 |
Modułowy system przemysłowy Lean Pipe Racking System Półka
| Product name: | Industrial Lean Pipe Racking System |
|---|---|
| Material: | roller track+lean pipe+joints+foot |
| Size: | Customized |
HJ-3 OD28mm czarny łącznik i metalowe złącza dla łączów
| Technika: | Odlew |
|---|---|
| Kształt: | Równy |
| Dostosowane wsparcie: | OEM |
Duża gumowa stopka DY-04 do rur Lean Pipe
| Materiał: | guma + metal |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Duża gumowa stopa |
| Zastosowanie: | PRZEMYSŁ |
DY-05 SMall Rubber Foot For Lean Pipe Tubes
| Materiał: | guma + metal |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Mała gumowa stopa |
| Zastosowanie: | PRZEMYSŁ |
Stopa antypoślizgowa DY-06 do rur Lean Pipe do stołów warsztatowych
| Materiał: | guma + metal |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Stopa przeciw pośływaniu |
| Zastosowanie: | PRZEMYSŁ |
Lean Pipe Plastic Roller Typ przedłużenia toru Odporność na korozję Custom Made
| tor rolkowy: | do systemu rolek ślizgowych |
|---|---|
| MATERIAŁ: | metalowa prowadnica i rolka PU; |
| Rozmiar: | 4033,6025,6033,4433,4135,3022 |
Aiti Static Żelazo Metalowy system łączenia rur między kółkiem i Lean Pipe
| materiał: | żelazny metal |
|---|---|
| rozmiar: | dla średnicy rury chudej 28 mm |
| Kolor: | czarny lub potrzeby klienta |
Czarny przewód rurowy do elektroforezy między rurką a rurą pochyłą
| materiał: | żelazny metal |
|---|---|
| rozmiar: | dla średnicy rury chudej 28 mm |
| Kolor: | czarny lub potrzeby klienta |
Łączniki do rur ze stali nierdzewnej, trójfazowe złączki do rur ze stali czarnej OEM
| materiał: | żelazny metal |
|---|---|
| rozmiar: | dla średnicy rury chudej 28 mm |
| Kolor: | czarny lub potrzeby klienta |

