Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ black lean pipe joint ] mecz 175 produkty.
HJ-12 Czarny 28mm Lean Pipe Joint Connertor
| Nazwa produktu: | Złącze rurowe |
|---|---|
| Materiał: | SPHC |
| Waga: | 220 g |
HJ-2 Żelazny metalowy łącznik rurowy do systemu stojaków 28 mm
| Materiał: | Żelazny metal |
|---|---|
| Rozmiar: | dla rury o średnicy chudego 28mm |
| Kolor: | czarny lub potrzeby klienta |
Złącza rur smukłych SPHC o grubości 2,3 mm, czarne, do elektroforezy, odporne na rdzę
| Rodzaj: | KLAPKA RURY |
|---|---|
| Materiał: | SPHC |
| Gęstość: | 2,3 mm |
HJ-6 Black Lean Pipe Metal Joint dla półek o lekkiej masie rury
| Inspekcja wychodząca wideo: | Zapewnione |
|---|---|
| Sprawozdanie z badania maszyny: | Zapewnione |
| Rodzaj wprowadzania do obrotu: | Nowy produkt 2024 |
Dobrej jakości Czarny podwójny złącze metalowe do szczupłych rur
| Techniki: | Odlew |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Zhejiang, Chiny |
| Nazwa handlowa: | DIya |
H-3 Łącznik rurowy 2,3-milimetrowy SPHC Czarny łącznik rurowy elektroforezy
| Nazwa produktu: | Złącze rurowe |
|---|---|
| Tworzywo: | SPHC |
| Grubość: | 2,3 mm |
HJ-14 Black Electrophoresis Metal Lean Pipe Joint o grubości 2,3 mm do półki magazynowej
| Technika: | Odlew |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Połączenie: | zamek |
Wszechstronne systemy łącznych rurociągów do elastycznego zarządzania materiałami w obiektach przemysłowych
| Nazwa handlowa: | DY |
|---|---|
| Numer modelu: | HJ-1 |
| Sposób instalacji: | Śruba + nakrętka |
DY HJ-3 Lean Pipe Joint Set Lean Pipe Connector Metal Joint 28 mm
| Nazwa produktu: | Złącze rurowe |
|---|---|
| Materiał: | SPHC |
| Waga: | 300g |
DY HJ-6 Lean Pipe Joint Set Lean Pipe Connector Metal Joint For 28 mm
| Nazwa produktu: | Złącze rurowe |
|---|---|
| Materiał: | SPHC |
| Waga: | 90g |

