Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ chrome plating metal pipe joints ] mecz 50 produkty.
ANSI Chromowane złącze Lean Tube Tłoczenie metalowych połączeń
| Nazwa produktu: | chromowane złącze rurowe chudego |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa: | chromowany |
| Materiał: | STAL |
Błyszczące złącza montażowe do rur / metalowe połączenia rurowe z powierzchnią elektroforezy
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| styl: | przymocować |
| materiał: | żelazo i metal |
Grubość 2,3 mm Metalowe złącza rurowe / Stojak rurowy do systemu biurowego
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| styl: | przymocować |
| materiał: | żelazo i metal |
Solidna konstrukcja Stalowe złącza rurowe / Stojak rurowy o stabilnej konstrukcji
| Kolor: | czarny |
|---|---|
| Styl: | zapiąć |
| MATERIAŁ: | żelazo i metal |
DY HJ-3 Lean Pipe Joint Set Lean Pipe Connector Metal Joint 28 mm
| Nazwa produktu: | Złącze rurowe |
|---|---|
| Materiał: | SPHC |
| Waga: | 300g |
DY HJ-6 Lean Pipe Joint Set Lean Pipe Connector Metal Joint For 28 mm
| Nazwa produktu: | Złącze rurowe |
|---|---|
| Materiał: | SPHC |
| Waga: | 90g |
DY HJ-7 Lean Pipe Joint Set Lean Pipe Connector Metal Joint For 28 mm
| Nazwa produktu: | Złącze rurowe |
|---|---|
| Materiał: | SPHC |
| Waga: | 220 g |
Złącza do rur elektroforetycznych z czarnego metalu, złącze do żeńskich rur
| materiał: | żelazny metal |
|---|---|
| rozmiar: | dla średnicy rury chudej 28 mm |
| Kolor: | czarny lub potrzeby klienta |
Anti Static Metal Lean Tube Złącze Spawane na zimno Certyfikat ISO9001
| złącza rur metalowych: | złącza i złącza antystatyczne antyrdzewne |
|---|---|
| certification: | ISO9001 |
| procesja: | Spawane na zimno |
Anti Corrossion Lean Tube Connector Żelazny Metal Czarny Kolor Czterofazowy
| materiał: | żelazny metal |
|---|---|
| rozmiar: | dla średnicy rury chudej 28 mm |
| Kolor: | czarny lub potrzeby klienta |

