Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ chrome plating metal pipe joints ] mecz 50 produkty.
Materiały do wyposażenia przemysłowego Lean Tube Do stołu roboczego ESD / stołu roboczego
| standardowe: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| materiał: | Stal i żelazo |
| powierzchni: | powlekany tworzywem sztucznym |
Recykling Lean Tube Złącze Czarny kolor Błyszcząca powierzchnia Solidna konstrukcja
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| styl: | przymocować |
| materiał: | żelazo i metal |
Zamocuj złączkę typu Lean Tube Odporność na korozję do przechowywania półek
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| styl: | przymocować |
| materiał: | żelazo i metal |
<html> <head> <meta name="robots" content="noarchive" /> <meta name="googlebot" content="nosnippet" /> </head> <body> <div align=center> <h3>Error. Page cannot be displayed. Please contact your service provider for more details. (6)</h3> </div> </body> </html>
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| styl: | przymocować |
| materiał: | żelazo i metal |
Wysokowydajne złącze Lean Tube z elektroforetyczną obróbką powierzchni
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| styl: | przymocować |
| materiał: | żelazo i metal |
Precyzyjne, wytrzymałe złącze Lean Tube HJ-11 do łączenia półek
| Kolor: | czarny |
|---|---|
| Styl: | zapiąć |
| MATERIAŁ: | żelazo i metal |
Antykorozyjna czarna wtyczka rurowa Lean Glossy Surface dla Lean Production Line
| Kolor: | czarny |
|---|---|
| Styl: | zapiąć |
| MATERIAŁ: | żelazo i metal |
Złącze chudej rurki o grubości 2,3 mm z elektroforetyczną obróbką powierzchni
| Kolor: | czarny |
|---|---|
| Styl: | zapiąć |
| MATERIAŁ: | żelazo i metal |
Rączka do ręcznego montowania uchwytu wózka z antystatycznym panelem do wklejania
| materiał: | chuda rura |
|---|---|
| średnica rury: | 28 mm |
| grubość rury: | 0,8 mm-2,0 mm |
Przemysłowy wózek transportowy typu Heavy Duty Handpush Tote Cart White
| certification: | ISO9001 |
|---|---|
| Użycie: | warsztaty, logistyczne |
| Średnica rury: | 28 mm |

