Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ easy assembly lean tube workbench ] mecz 48 produkty.
310 304 Spawana bezszwowa chuda rura ze stali nierdzewnej o średnicy 28 mm Okrągły przekrój
| Powierzchnia: | Powlekany PE |
|---|---|
| technik: | Walcowane na zimno |
| Grubość: | 0,8-2,0 mm |
DYJ43-B01 Producent Bezpośredni Wewnętrzne Połączenie Aluminiowe Rury Szczupłej Stół Warsztatowy Aluminiowe Złącze Rury
| Technika: | Odlew |
|---|---|
| Kod głowy: | Okrągły |
| Połączenie: | Kobieta i mężczyzna |
Anodowany profil aluminiowy Lean Tube 4000 mm Długość 1,7 mm Grubość
| MATERIAŁ: | Stop aluminium |
|---|---|
| Grubość: | 1,7mm |
| Długość: | 4000mm |
Oksydowany piaskowany profil aluminiowy Lean Tube Średnica 28 mm Grubość 1,7 mm
| MATERIAŁ: | Stop aluminium |
|---|---|
| Grubość: | 1,7mm |
| Długość: | 4000mm |
Błyszcząca powierzchnia Lean Tube Rura stalowa walcowana na zimno Solidna długa żywotność
| Standard: | GB, GB/T 9711,2-1999 |
|---|---|
| Materiał: | Stal i żelazo |
| Powierzchnia: | Pokryty tworzywem PE |
19mm cienka rura aluminiowa do systemów Lean DY19-01A Karakuri Aluminiowa Rura Lean Stojak Kaizen
| nazwa: | DY19-01A Rama ogólna |
|---|---|
| Tworzywo: | 6063-T5 |
| Obróbka powierzchni: | Sandblasting, Matte |
28 Średnica 43 mm Lean Tube Anodowanie Obróbka powierzchniowa 750G / M
| MATERIAŁ: | Stop aluminium |
|---|---|
| Grubość: | 2,3 mm |
| Długość: | 4000mm |
Okrągła chuda rura Złącze do elektroforezy Crossover
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Styl: | zapiąć |
| Materiał: | żelazo i metal |
HJ-5 Galwaniczne złącze chudej rurki kątowej Cztery końce do poziomego połączenia stojaka
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Styl: | zapiąć |
| Materiał: | żelazo i metal |
Industrial Workshop Automatyczna linia produkcyjna Work Table 28mm Lean Tube Workbench dla fabryki
| Nazwa: | stół roboczy z chudą rurą i sprzęt |
|---|---|
| Funkcja: | tabela testowa i montażowa |
| materiał: | chuda rura |

