Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ easy assembly lean tube workbench ] mecz 48 produkty.
DYE28-07 OD 28mm Lean Pipe Connector Podwójny rurkowy ruchomy złącze
| Technika: | Odlew |
|---|---|
| Kod głowy: | Okrągły |
| Connection: | female and male |
Profil aluminiowy 6063 Rama do akwarium Profil kolumny z rowkiem rurowym
| Rodzaj: | Złącze równoległe |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium |
| Wykończenie powierzchni: | piaskowanie Zastosowanie |
Aluminiowa rura ze stopu aluminium T Rama do montażu elementów przemysłowych
| standardowe: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| materiał: | Aluminiowe |
| Techinc: | Walcowane na zimno |
T - rama szczelinowa Lean Tube Stop aluminium Stop aluminium Anilizer 6005T6 o grubości 2,3 mm
| standardowe: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| materiał: | Aluminiowe |
| Grubość: | 2,3 mm |
Rura ze stali walcowanej na zimno ze stali nierdzewnej Materiały do wyposażenia przemysłowego dla stołu roboczego ESD
| standardowe: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| materiał: | Stal i żelazo |
| powierzchni: | powlekany tworzywem sztucznym |
DY11 Przemysłowy OD 28mm Cylindryczny profil Aluminiowa rura / rurka Lean do warsztatu
| standardowe: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| materiał: | Aluminium |
| Grubość: | 1,7 mm |
Kolorowa, powlekana plastikiem stalowa tuba Lekki okrągły kształt do półek magazynowych
| Kolor: | kolorowy, taki jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski .. |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rur konstrukcyjnych, rur ogrodowych i do dekoracji |
| Średnica: | 28mm |
Grubościenna, pokryta plastikiem stalowa rura Odporność na korozję Rozmiar niestandardowy
| Kolor: | kolorowy, taki jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski .. |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rur konstrukcyjnych, rur ogrodowych i do dekoracji |
| Średnica: | 28mm |
Rura prostokątna 40x40 Profil aluminiowy Aluminiowe narożniki kwadratowe
| Rodzaj: | Złącze równoległe |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium |
| Wykończenie powierzchni: | Piaskowanie |
Aluminiowa platforma do ciągnięcia ręcznego wózka ze stali do magazynu
| Budowa: | Profil aluminiowy |
|---|---|
| Podanie: | Wózek na drobiazgi i wózek do przewracania |
| ręcznie pchnięty: | w warsztacie części narzędzi |

