Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ flexible pipe tube ] mecz 537 produkty.
DYE28-38 Wysokiej jakości przemysłowe akcesorium do aluminiowych rur, złącze do rur, rolka rowkowa, suwak
| Technika: | Odlew |
|---|---|
| kod głowy: | Okrągły |
| Połączenie: | Kobieta i mężczyzna |
DYZ28-Z05 Producent Trzeciej Generacji Złączek Rur Łącznikowych Rur Smukłych Jednoczęściowy Stop Aluminium Funkcjonalne Złącze
| Technika: | Odlew |
|---|---|
| Kod głowy: | Okrągły |
| Połączenie: | Kobieta i mężczyzna |
Aluminiowy układ podłogowy do wzmocnienia układu stożkowego
| Technika: | odlew |
|---|---|
| Kod głowy: | Okrągły |
| Połączenie: | Kobieta i mężczyzna |
Obejma do rur aluminiowych 28mm odporna na korozję, ułatwiająca montaż i szybką naprawę rur
| Technika: | odlew |
|---|---|
| Kod głowy: | Okrągły |
| Połączenie: | Kobieta i mężczyzna |
Grubość 2,0 mm Średnica 28 mm Chuda rura do elastycznego stołu roboczego do montażu
| Grubość: | 0,8-2,0 mm |
|---|---|
| Kształt przekroju: | okrągły |
| Średnica zewnętrzna: | 28mm |
Anti Static ESD Lean Tube Szary Kolor Duża ładowność Łatwa instalacja
| Kolor: | kolorowe, takie jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski ... |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rury konstrukcyjnej, rury ogrodowej i do dekoracji |
| Średnica: | 28 mm |
ABS Lean Pipe Assembly Coating Tube System Lean Tube
| Kształt przekroju: | Okrągły |
|---|---|
| Aplikacja: | Rura strukturalna |
| Technika: | Walcowane na zimno |
okrągła szczupła rurka
| Kształt sekcji: | Okrągły |
|---|---|
| Aplikacja: | Stojak warsztatowy/wózka/przepływu |
| Technika: | bezszwowe spawanie |
Gorąco sprzedać Aluminiowy złącze do 28mm system sliniany rurki
| Techniki: | Odlew |
|---|---|
| Kod głowy: | Okrągłe |
| Gwarancja: | 1 rok |
DYJ28-A06 Industrial Aluminium Lean Tube Connector Aluminium Alloy Pipe Lean Manufacturing Line z wydajnym połączeniem
| Techniki: | Odlew |
|---|---|
| Kod głowy: | Okrągłe |
| Połączenie: | Kobieta i mężczyzna |

