Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ flexible pipe tube ] mecz 537 produkty.
Złącze rurowe do stołu warsztatowego DYJ19-A06, aluminiowe, do profilu Lean, narożne, 90 stopni, do łączenia rur
| Technika: | Odlew |
|---|---|
| Kod głowy: | Okrągły |
| Połączenie: | Kobieta i mężczyzna |
DYJ43-A01 Stowarzyszenie akcesoriów przemysłowych łącznik rurowy do łącza rurowego aluminiowego o szerokości 43 mm
| Technika: | Odlew |
|---|---|
| Kod głowy: | Okrągły |
| Połączenie: | Kobieta i mężczyzna |
135 stopni aluminiowy łącznik rurowy z połączeniem płci żeńskiej i płci męskiej dla przemysłowego łącznika łącznika rurowego
| Technika: | odlew |
|---|---|
| Kod głowy: | Okrągły |
| Połączenie: | Kobieta i mężczyzna |
Gruba ściana Lean Tube Anti Corrossion Niestandardowy kolor Piękny wygląd
| Kolor: | kolorowe, takie jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski ... |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rury konstrukcyjnej, rury ogrodowej i do dekoracji |
| Średnica: | 28 mm |
Plastikowa powłoka Lean Tube Antykrdzewny okrągły kształt Wielkość klienta do dekoracji
| Kolor: | kolorowe, takie jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski ... |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rury konstrukcyjnej, rury ogrodowej i do dekoracji |
| Średnica: | 28 mm |
Stal chłodzona na zimno Lean Tube antystatyczna powierzchnia błyszcząca Niestandardowa długość
| standardowe: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| materiał: | Stal i żelazo |
| powierzchni: | powlekany tworzywem sztucznym |
Rura stalowa ocynkowana o średnicy zewnętrznej 28 mm Długość 4000 mm dla wyposażenia Lean Factory
| materiał: | Stal |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Rura stalowa ocynkowana |
| rozmiar: | OD 28 mm |
Profil cylindryczny Rura Esd / rura antystatyczna OD 28 mm Do warsztatu
| standardowe: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| materiał: | Aluminiowe |
| powierzchni: | piaskowanie |
Okucia do rur aluminiowych do precyzyjnego utleniania 28 mm
| Rodzaj: | Element złącza |
|---|---|
| Materiał: | stop aluminium ADC12 |
| wykończenie powierzchni: | Piaskowanie |
Przeciwporysowe rury poddane powleczeniu PE/ABS / rury poddane powleczeniu antystatyczne dla stojaków przepływu
| Standardowy: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiał: | stal i żelazo |
| Powierzchnia: | PE powlekany plastik |

