Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ flexible pipe tube ] mecz 537 produkty.
DYJ28-C04 Aluminium Alloy Lean Pipe Connector Outer Type 180 Degree
| Technika: | Odlew |
|---|---|
| kod głowy: | Okrągły |
| Gwarancja: | 1 rok |
DYP28-08 Customized Wire Fixed Slot with Aluminum Lean Pipe Factory Price
| Technika: | Odlew |
|---|---|
| kod głowy: | Okrągły |
| Połączenie: | Kobieta i mężczyzna |
DYE28-14 Gasket for OD28mm Lean Aluminum Pipe Divide The Gap
| Technika: | Odlew |
|---|---|
| kod głowy: | Okrągły |
| Połączenie: | Kobieta i mężczyzna |
DYP43-01 Wtyki do rur z tworzyw sztucznych
| Technika: | Odlew |
|---|---|
| kod głowy: | Okrągły |
| Połączenie: | Kobieta i mężczyzna |
DYE43-01 43mm Lean Pipe Connector Aluminium Plate Fixed Clip Plate Fastening Clamp
| Technika: | Odlew |
|---|---|
| kod głowy: | Okrągły |
| Połączenie: | Kobieta i mężczyzna |
U-kształtny zacisk do rur, obejma do rur dla rur o średnicy zewnętrznej 28 mm
| Tworzywo: | stal |
|---|---|
| Nazwa handlowa: | Diya |
| Nazwa produktu: | Naprawiono rurkę dwustronną |
Wytrzymały, twardy, odporny na uderzenia, odporny na zużycie, łącznik rury rozdzielającej do rur Lean Tube do zastosowań przemysłowych
| Tworzywo: | Plastikowy |
|---|---|
| Nazwa handlowa: | Diya |
| Nazwa produktu: | rozdzielacz rur chudych |
Antykorozyjna, powlekana plastikiem stalowa rura o dużej ładowności Łatwa instalacja
| Kolor: | kolorowe, takie jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski ... |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rury konstrukcyjnej, rury ogrodowej i do dekoracji |
| Średnica: | 28 mm |
Okrągła powłoka ze stalowej rury, dopasowany rozmiar rury ze stali polietylenowej
| Kolor: | kolorowe, takie jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski ... |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rury konstrukcyjnej, rury ogrodowej i do dekoracji |
| Średnica: | 28 mm |
Rury ze stali nierdzewnej o grubości Corrossion, grubościenne rury stalowe z PE do dekoracji
| Kolor: | kolorowy, taki jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski .. |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rur konstrukcyjnych, rur ogrodowych i do dekoracji |
| Średnica: | 28mm |

