Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ flexible pipe tube ] mecz 537 produkty.
Okrągła rura chuda o grubości 2,0 mm, powlekana pe, ciągniona na zimno
| Grubość: | 0,8-2,0 mm |
|---|---|
| Kształt przekroju: | okrągły |
| Średnica zewnętrzna: | 28mm |
Rury stalowe konstrukcyjne PE Kolor niebieski Duża ładowność Łatwa instalacja
| Kolor: | kolorowe, takie jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski ... |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rury konstrukcyjnej, rury ogrodowej i do dekoracji |
| Średnica: | 28 mm |
Dwustronny aluminiowy łącznik rurowy 45 stopni OD28mm ISO
| Rodzaj: | Typ zewnętrzny z wieloma złączami |
|---|---|
| Materiał: | stop aluminium ADC12 |
| wykończenie powierzchni: | Piaskowanie |
180 ° Od 28 mm Grubość 1,7 mm Aluminiowe złącze rurowe
| Rodzaj: | Wolny typ zewnętrzny złącza |
|---|---|
| Materiał: | stop aluminium ADC12 |
| wykończenie powierzchni: | Piaskowanie |
Typ zewnętrzny 45 ° Łącznik do rur aluminiowych o średnicy zewnętrznej 28 mm
| Rodzaj: | Typ złącza zewnętrznego 45 ° |
|---|---|
| Materiał: | stop aluminium ADC12 |
| wykończenie powierzchni: | Piaskowanie |
OD28mm Chudy aluminiowy łącznik rurowy Uchwyt równoległy Piaskowanie
| Rodzaj: | Uchwyt równoległy |
|---|---|
| Materiał: | stop aluminium ADC12 |
| wykończenie powierzchni: | Piaskowanie |
Lekkie złącze Lean Tube do piaskowania powierzchni do produkcji magazynowej
| typu: | Ogólne złącze Doubel |
|---|---|
| materiał: | stop aluminium ADC12 |
| Wykończenie powierzchni: | piaskowanie |
Walcowana na zimno rurka Lean powlekana PE Grubość 0,8 - 2,0 mm Materiał stalowy Q195
| powierzchni: | Powlekany PE |
|---|---|
| Technic: | Walcowane na zimno |
| Grubość: | 0,8-2,0 mm |
Wysokiej jakości łącznik i łącznik rurowy z czarnego metalu do rury OD 28mm
| Techniki: | Odlew |
|---|---|
| Kształt: | prostokąt |
| Połączenie: | Spawalniczy |
4 metry rurociąg do systemów półek logistycznych
| Materiał: | stali |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Chuda rura |
| Zastosowanie: | PRZEMYSŁ |

