Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ flexible pipe tube ] mecz 537 produkty.
Złącze rury aluminiowej 28mm odporne na korozję z łatwym montażem do przemysłowych złączek rurowych
| Technika: | Odlew |
|---|---|
| Kod głowy: | Okrągły |
| Połączenie: | Kobieta i mężczyzna |
Połącznik aluminiowy o powierzchni pokrytej cynkiem o rozmiarze 28 mm z połączeniem kobiecym i męskim do użytku przemysłowego
| Technika: | Odlew |
|---|---|
| Kod głowy: | Okrągły |
| Połączenie: | Kobieta i mężczyzna |
Chuda rura 28 mm PE pokryta abs do systemu regałowego
| Długość: | 4000 mm |
|---|---|
| Słowo kluczowe: | Lean Pipe |
| Materiał: | Chuda rura ze stali powlekanej PE / ABS |
Kolorowe rurki antystatyczne, stojak Worshop Rura stalowa pokryta polietylenem
| Kolor: | kolorowe, takie jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski ... |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rury konstrukcyjnej, rury ogrodowej i do dekoracji |
| Średnica: | 28 mm |
Anti Corrossion Lean Tube Coated White / Yellow Color Stabilna struktura
| Kolor: | kolorowe, takie jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski ... |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rury konstrukcyjnej, rury ogrodowej i do dekoracji |
| Średnica: | 28 mm |
Producent Rurowiec PE z linią nieczerwonej stali bez szwu Rurowiec 28 mm
| Techniki: | Odlew |
|---|---|
| Kształt: | Okrągła rura |
| Kod głowy: | Okrągłe |
HJ-4 Szybki zacisk rurowy Łokieć Krzyż Słodki Metal Szybki zacisk rurowy Materiał Złącze półki
| Techniki: | Odlew |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Połączenie: | Zamek |
Wysokiej jakości łączniki do układu stojaków rurowych metalowych 90 kątów
| Techniki: | Odlew |
|---|---|
| Kształt: | Równy |
| Kod głowy: | Heksagony |
DYJ28-B15 Wysokiej jakości 90 stopni wewnętrzny typ aluminiowy przewodu łącznika do systemu Lean
| Techniki: | Odlew |
|---|---|
| Kod głowy: | Okrągłe |
| Miejsce pochodzenia: | Zhejiang, Chiny |
Rury z PE powlekane rury do ciężkich zadań stojak pracy ławki ręcznego wózka montażu rury z połączenia
| Techniki: | Odlew |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Zhejiang, Chiny |
| Numer modelu: | Diya |

