Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ flexible pipe tube ] mecz 537 produkty.
19mm cienka rura aluminiowa do systemów Lean DY19-01A Karakuri Aluminiowa Rura Lean Stojak Kaizen
| nazwa: | DY19-01A Rama ogólna |
|---|---|
| Tworzywo: | 6063-T5 |
| Obróbka powierzchni: | Sandblasting, Matte |
28 Średnica 43 mm Lean Tube Anodowanie Obróbka powierzchniowa 750G / M
| MATERIAŁ: | Stop aluminium |
|---|---|
| Grubość: | 2,3 mm |
| Długość: | 4000mm |
Wytłaczana rura aluminiowa o średnicy 43 mm anodowana do urządzeń automatyki
| Standard: | GB, GB/T 9711,2-1999 |
|---|---|
| MATERIAŁ: | Aluminium |
| Grubość: | 2,3 mm |
HJ-18 Elastyczny złącze powlekany metalicznie Sprzedaż rurociągów złącznych
| Technika: | Odlew |
|---|---|
| Kształt: | Równy |
| Kod głowy: | Sześciokąt |
Rura ze stali walcowanej na zimno ze stali nierdzewnej Materiały do wyposażenia przemysłowego dla stołu roboczego ESD
| standardowe: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| materiał: | Stal i żelazo |
| powierzchni: | powlekany tworzywem sztucznym |
Fabryczna sprzedaż Anodowana rura aluminiowa Duża średnica Szczelność rury 2,0 mm długość 4000 mm aluminium 6063-T5
| standardowe: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| materiał: | Aluminiowe |
| Grubość: | 2,3 mm |
Anodowe utlenianie Rura ze stopu aluminium Średnica 43 mm Rowek T Rura aluminiowa 6063 - T5
| materiał: | Aluminiowe |
|---|---|
| Grubość: | 2,3 mm |
| Długość: | 4000 mm |
Profil rurowy ze stopu aluminium 6005T6 / rura z anodyzowanego aluminium o grubości 2,3 mm
| standardowe: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| materiał: | Aluminiowe |
| Grubość: | 2,3 mm |
Lean Tube z powłoką ABS z ocynkowaną rurą stalową OD 28MM dla przemysłu
| materiał: | Q195 stal ocynkowana |
|---|---|
| powierzchni: | Powłoka ABS |
| Technic: | Walcowane na zimno |
Wzmocnić rurę do wytłaczania rurki pochyłej z materiałem aluminiowym o długości 4000 mm
| Standard: | GB, GB/T 9711,2-1999 |
|---|---|
| MATERIAŁ: | Aluminium |
| Technika: | Walcowane na zimno |

