Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ flexible pipe tube ] mecz 537 produkty.
T - rama szczelinowa Lean Tube Stop aluminium Stop aluminium Anilizer 6005T6 o grubości 2,3 mm
| standardowe: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| materiał: | Aluminiowe |
| Grubość: | 2,3 mm |
Lean Tube powlekana PE / ABS Rura stalowa Q195 do montażu systemu rur
| materiał: | stal Q195 |
|---|---|
| powierzchni: | Powlekany PE |
| Technic: | Walcowane na zimno |
Złącze do rur aluminiowych typu zewnętrznego Złącze wielofunkcyjne DYJ-A01
| Gwarancja: | 1 rok |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Zhejiang, Chiny |
| Techniki: | Odlewanie, kute |
Materiały do wyposażenia przemysłowego Lean Tube Do stołu roboczego ESD / stołu roboczego
| standardowe: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| materiał: | Stal i żelazo |
| powierzchni: | powlekany tworzywem sztucznym |
ISO9001 1,7 mm GB Standardowa rura ze stopu aluminium do systemu rolkowego
| Standard: | GB, GB / T 9711,2-1999 |
|---|---|
| Materiał: | Stal i żelazo |
| Powierzchnia: | powlekane tworzywem sztucznym |
Aluminiowa rura ze stopu aluminium T Rama do montażu elementów przemysłowych
| standardowe: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| materiał: | Aluminiowe |
| Techinc: | Walcowane na zimno |
Ogólny ramowy pręt Anodowany profil aluminiowy Rury przemysłowe Średnica 43mm
| materiał: | Stopu aluminium |
|---|---|
| Grubość: | 2,3 mm |
| Długość: | 4000 mm |
OD28mm Elektroforoza czarna łącza i złącza do łączy
| Techniki: | Odlew |
|---|---|
| Kształt: | Równy |
| Kod głowy: | Heksagony |
Wysokiej jakości wytrzymały stojak rurowy do konstrukcji
| Techniki: | Odlew |
|---|---|
| Kształt: | Równy |
| Kod głowy: | Heksagony |
Metalowe osprzęty do układów stożkowych rurociągów
| Materiał: | Stopy |
|---|---|
| Rodzaj: | HJ-5 |
| Nazwa handlowa: | DIYA |

