Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ flexible pipes lean pipe ] mecz 592 produkty.
HJ-6 Lean Tube Metal Fittings Black SPCC dla systemu Lean Pipe
| Techniki: | Odlew |
|---|---|
| Kształt: | Równy |
| Kod głowy: | Okrągłe |
HJ-15 Złącza rurowe chromowane metalowe do układu stożkowego rurowych
| Technika: | Odlew |
|---|---|
| Kształt: | Równy |
| kod głowy: | Sześciokąt |
Wysokiej jakości regulowane plastikowe nóżki poziomujące do systemu regałów, elementy złączne, cena fabryczna, stal
| Technika: | Odlew |
|---|---|
| Kod głowy: | Okrągły |
| Połączenie: | Kobieta i mężczyzna |
Dostawa fabryczna HJ-17 Złącze SPHC do rur Lean / Rur elastycznych / Rur Lean
| Nazwa produktu: | Złącze rurowe |
|---|---|
| Materiał: | SPHC |
| Gęstość: | 2,3 mm |
HJ-16 Black Electrophoresis Prolong Lean Pipe Connection Joint Composite Tube System
| Technika: | Odlew |
|---|---|
| Kształt: | Równy |
| Kod głowy: | Sześciokąt |
201 Nierdzewna stal nierdzewna Materiały przemysłowe do stołu roboczego ESD
| standardowe: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| materiał: | Stal i żelazo |
| powierzchni: | powlekane tworzywem |
2040C łącznik prądu płynnego stały łącznik przenośnik grawitacyjny rurociągowy łącznik łącznik rurociągowy stopu aluminium
| Miejsce pochodzenia: | Zhejiang, Chiny |
|---|---|
| Rodzaj wprowadzania do obrotu: | Nowy produkt 2025 |
| Warunki: | Nowy |
2040D Factory Supplier Fixed Lean Pipe Storage Sheet Metal Roller Track Joint
| Place of Origin: | Zhejiang, China |
|---|---|
| Marketing Type: | New Product 2025 |
| Condition: | New |
28 Średnica 43 mm Lean Tube Anodowanie Obróbka powierzchniowa 750G / M
| MATERIAŁ: | Stop aluminium |
|---|---|
| Grubość: | 2,3 mm |
| Długość: | 4000mm |
DYJ28-A01 Wieloprzełączone złącza rurowe metalowe typu zewnętrznego do piaszczeniowania
| Nazwa produktu: | Aluminiowy łącznik rury |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium ADC12 |
| Kolor: | srebra |

