Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ flexible pipes lean pipe ] mecz 592 produkty.
28 mm rurociąg ze stali nierdzewnej do rurociągów stołu roboczego
| Techniki: | Odlew |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Zhejiang, Chiny |
| Numer modelu: | Diya |
Gęstość 2,3 mm HJ-2 Chromem połączony z rurami metalowymi do OD 28 mm Lean Pipe Warehouse Modular System
| Nazwa produktu: | Złącze rurowe |
|---|---|
| Tworzywo: | SPHC |
| Waga: | 220 g |
Rurka aluminiowa o podwójnej stronie DY28-05A 6063 Rurka szczupła ze stopu przemysłowego do systemu Karakuri
| Nazwa: | Dwustronna rura aluminiowa DY28-05A |
|---|---|
| Tworzywo: | 6063-T5 |
| Obróbka powierzchniowa: | piaskowanie, mat |
Wzmocnienie aluminiowych rur stopu chude rury DY28-03A dla wysokiego obciążenia półki stołu roboczego
| Nazwa: | Wzmocnienie rury aluminiowej |
|---|---|
| Tworzywo: | 6063-T5 |
| Obróbka powierzchniowa: | piaskowanie, mat |
Okrągła rura chuda o grubości 2,0 mm, powlekana pe, ciągniona na zimno
| Grubość: | 0,8-2,0 mm |
|---|---|
| Kształt przekroju: | okrągły |
| Średnica zewnętrzna: | 28mm |
Wysokiej jakości rurka z stali nierdzewnej o długości 28 mm do stołu roboczego i rurka do stołu roboczego
| Techniki: | Odlew |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Zhejiang, Chiny |
| Numer modelu: | Diya |
Stół roboczy z rurami do cięcia rur do przenośników
| aplikacji: | Stół do robótek ręcznych na rolkach |
|---|---|
| Funkcja: | Akcesoria transportowe |
| materiał: | chuda rura, prowadnica rolkowa, połączenia |
SPHC Grubość 2,3 mm Czarne stalowe łączniki rurowe Elektroforetyczne połączenie Lean Pipe HJ-06
| Kolor: | czarny |
|---|---|
| Styl: | zapiąć |
| MATERIAŁ: | żelazo i metal |
Grubość 2,3 mm Metalowe złącza rurowe / Stojak rurowy do systemu biurowego
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| styl: | przymocować |
| materiał: | żelazo i metal |

