Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ high quality lean tube steel pipes ] mecz 171 produkty.
HJ-1 Wysokiej jakości metalowe złącze szczelne złącze szczelne
| Nazwa handlowa: | DY |
|---|---|
| Numer modelu: | HJ-1 |
| Sposób instalacji: | Śruba + nakrętka |
Okrągła powłoka ze stalowej rury, dopasowany rozmiar rury ze stali polietylenowej
| Kolor: | kolorowe, takie jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski ... |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rury konstrukcyjnej, rury ogrodowej i do dekoracji |
| Średnica: | 28 mm |
Kolorowe rury stalowe powlekane PE, rury stalowe powlekane tworzywem sztucznym na warsztat
| standardowe: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| materiał: | Stal i żelazo |
| powierzchni: | powlekane tworzywem |
Średnica 28 mm Walcowana na zimno chuda rura do systemu regałów logistycznych
| Standard: | GB, GB/T 9711,2-1999 |
|---|---|
| Materiał: | Stal i żelazo |
| Powierzchnia: | Pokryty tworzywem PE |
310 304 Spawana bezszwowa chuda rura ze stali nierdzewnej o średnicy 28 mm Okrągły przekrój
| Powierzchnia: | Powlekany PE |
|---|---|
| technik: | Walcowane na zimno |
| Grubość: | 0,8-2,0 mm |
Błyszcząca powierzchnia Lean Tube Rura stalowa walcowana na zimno Solidna długa żywotność
| Standard: | GB, GB/T 9711,2-1999 |
|---|---|
| Materiał: | Stal i żelazo |
| Powierzchnia: | Pokryty tworzywem PE |
Okrągłe Lean Anti Static Pipe, Rura powlekana tworzywem sztucznym z Beautiful Apparence
| Kolor: | kolorowe, takie jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski ... |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rury konstrukcyjnej, rury ogrodowej i do dekoracji |
| Średnica: | 28 mm |
Przeciwporysowe rury poddane powleczeniu PE/ABS / rury poddane powleczeniu antystatyczne dla stojaków przepływu
| Standardowy: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiał: | stal i żelazo |
| Powierzchnia: | PE powlekany plastik |
China Przemysł Wymiar 28 mm PE grubość rury 2,0 mm
| Techniki: | Odlew |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Zhejiang, Chiny |
| Numer modelu: | Diya |
Rura stalowa pokryta powłoką anty rdzy PE Rozmiar niestandardowy 0,8 - 2,0 mm Grubość koloru kości słoniowej
| Kolor: | kolorowe, takie jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski ... |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rury konstrukcyjnej, rury ogrodowej i do dekoracji |
| Średnica: | 28 mm |

