Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ high quality lean tube steel pipes ] mecz 171 produkty.
System połączeń rurowych w kolorze czarnym / Złącza rur stalowych do rur 28 mm CE
| Kolor: | czarny |
|---|---|
| Styl: | zapiąć |
| MATERIAŁ: | żelazo i metal |
Stal chłodzona na zimno Lean Tube antystatyczna powierzchnia błyszcząca Niestandardowa długość
| standardowe: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| materiał: | Stal i żelazo |
| powierzchni: | powlekany tworzywem sztucznym |
Zamknięcie rurociągów do rurociągów OD 28 mm
| Tworzywo: | stal |
|---|---|
| Nazwa handlowa: | Diya |
| Nazwa produktu: | blokada rury chudej |
Anti Static Metal Lean Tube Złącze Spawane na zimno Certyfikat ISO9001
| złącza rur metalowych: | złącza i złącza antystatyczne antyrdzewne |
|---|---|
| certification: | ISO9001 |
| procesja: | Spawane na zimno |
Zmiennik łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łączn
| Tworzywo: | stal |
|---|---|
| Nazwa handlowa: | Diya |
| Nazwa produktu: | odlewnik |
Kolorowa, powlekana plastikiem stalowa tuba Lekki okrągły kształt do półek magazynowych
| Kolor: | kolorowy, taki jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski .. |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rur konstrukcyjnych, rur ogrodowych i do dekoracji |
| Średnica: | 28mm |
Grubościenna, pokryta plastikiem stalowa rura Odporność na korozję Rozmiar niestandardowy
| Kolor: | kolorowy, taki jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski .. |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rur konstrukcyjnych, rur ogrodowych i do dekoracji |
| Średnica: | 28mm |
Antystatyczna stalowa rura powlekana plastikiem Wytrzymała konstrukcja Grubość 2,0 mm
| standardowe: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| materiał: | Stal i żelazo |
| powierzchni: | powlekane tworzywem |
Antystatyczna stalowa rura z powłoką z tworzywa sztucznego Okrągły kształt Stabilna struktura linii montażowej
| Kolor: | kolorowe, takie jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski ... |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rury konstrukcyjnej, rury ogrodowej i do dekoracji |
| Średnica: | 28 mm |

