Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ industrial aluminum structural pipe ] mecz 124 produkty.
Listwa rolkowa z prowadnicami, rolka toru grawitacyjnego PP / ABS 28mm x 25mm
| Nazwa produktu: | tor rolkowy |
|---|---|
| materiał: | metalowy tor i rolka PP / ABS |
| rozmiar: | 41 x 35 |
Metalowy system prowadzenia rolek 1.5mm grubość aluminium Typ rozszerzenia 41mm Wysokość
| Nazwa produktu: | tor rolkowy |
|---|---|
| materiał: | metalowy tor i rolka PP / ABS |
| rozmiar: | 41 x 35 |
Rolka wieloczujnikowa z tworzywa sztucznego, rolka aluminiowa o wysokości 24 mm
| Nazwa produktu: | tor rolkowy |
|---|---|
| materiał: | metalowy tor i rolka PP / ABS |
| rozmiar: | 30 x 22 |
Okrągła rura chuda o grubości 2,0 mm, powlekana pe, ciągniona na zimno
| Grubość: | 0,8-2,0 mm |
|---|---|
| Kształt przekroju: | okrągły |
| Średnica zewnętrzna: | 28mm |
Certyfikat CE Bezszwowa rura powlekana PE Lean 28 mm
| Grubość: | 0,8-2,0 mm |
|---|---|
| Kształt przekroju: | okrągły |
| Średnica zewnętrzna: | 28 mm |
Kolorowe Roller System Roller Track Hardware Steel Plate Extrusion Prosta konstrukcja
| tor rolkowy: | rolka śledząca |
|---|---|
| Materiał PU: | do stołu roboczego |
| złożyć linię: | kolorowy system rolek |
Lean Pipes Aluminium Work Bench Anti Static do warsztatu przemysłowego
| Nazwa: | Aluminiowy stół roboczy i wyposażenie |
|---|---|
| Funkcja: | stół testowy i montażowy |
| materiał: | profil aluminiowy i chuda rura |
Produkty do wytłaczania aluminium OEM V Struktura gniazda Dostosowany kwadrat
| Rodzaj: | Złącze równoległe |
|---|---|
| Materiał: | aluminium |
| Wykończenie powierzchni: | piaskowanie |
6063 Slot Aluminium Extrusion Silver Tools Seria powierzchni Temper Square Weight Material
| Rodzaj: | Złącze równoległe |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium |
| Wykończenie powierzchni: | Piaskowanie |
ANSI Chromowane złącze Lean Tube Tłoczenie metalowych połączeń
| Nazwa produktu: | chromowane złącze rurowe chudego |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa: | chromowany |
| Materiał: | STAL |

