Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ industrial aluminum structural pipe ] mecz 124 produkty.
Q195 Stalowa chuda rura OD 28 mm Pokryta PE / ABS Kolorowa walcowana na zimno dla przemysłu
| materiał: | stal Q195 |
|---|---|
| powierzchni: | Powlekany PE |
| Technic: | Walcowane na zimno |
Przemysłowa chuda rura powlekana PE, walcowana na zimno o grubości 0,8 - 2,0 mm ISO9001
| powierzchni: | Powlekany PE |
|---|---|
| Technic: | Walcowane na zimno |
| Grubość: | 0,8-2,0 mm |
Kolorowa, powlekana plastikiem stalowa tuba Lekki okrągły kształt do półek magazynowych
| Kolor: | kolorowy, taki jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski .. |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rur konstrukcyjnych, rur ogrodowych i do dekoracji |
| Średnica: | 28mm |
Grubościenna, pokryta plastikiem stalowa rura Odporność na korozję Rozmiar niestandardowy
| Kolor: | kolorowy, taki jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski .. |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rur konstrukcyjnych, rur ogrodowych i do dekoracji |
| Średnica: | 28mm |
Elastyczna, chuda rura powlekana ABS 28 mm do półek montażowych
| Grubość: | 0,8-2,0 mm |
|---|---|
| Kształt przekroju: | Okrągły |
| Średnica zewnętrzna: | 28mm |
Kolor niebieski / biały Stalowa rura pokryta plastikiem Piękny wygląd do przechowywania półek
| Kolor: | kolorowe, takie jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski ... |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rury konstrukcyjnej, rury ogrodowej i do dekoracji |
| Średnica: | 28 mm |
Testowanie / montaż Aluminiowy profil Workbench Anti-Rust Simple Design
| Nazwa: | Stół roboczy z aluminium i wyposażenie |
|---|---|
| Funkcja: | tabela testowa i montażowa |
| materiał: | profil aluminiowy |
Konstrukcje budowlane 2020 Kształty wytłaczane z aluminium 4 gniazda V Slot
| Rodzaj: | Złącze równoległe |
|---|---|
| Materiał: | aluminium |
| Wykończenie powierzchni: | piaskowanie |
Żółty kolor Roller Track sprzętu zimno spawane do przechowywania koszyka narzędzi
| gąsienica rolkowa: | do systemu rolek ślizgowych |
|---|---|
| materiał: | metalowa gąsienica i wałek PU |
| rozmiar: | 403 6025,6033,4433,4135,3022 |
Galvinized Plastic Roller Track 6033/4433 Rozmiar Żółty kolor do stołu roboczego
| gąsienica rolkowa: | do systemu rolek ślizgowych |
|---|---|
| materiał: | metalowa gąsienica i wałek PU |
| rozmiar: | 403 6025,6033,4433,4135,3022 |

