Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ industrial aluminum structural pipe ] mecz 124 produkty.
Kolor czerwony Rura pokryta tworzywem Anty korozja 28 mm Średnica Długa żywotność
| Kolor: | kolorowy, taki jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski .. |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rur konstrukcyjnych, rur ogrodowych i do dekoracji |
| Średnica: | 28mm |
Aluminiowy stół warsztatowy z chudymi rurami do montażu w warsztacie
| Nazwa produktu: | Stół roboczy i wyposażenie z profili aluminiowych |
|---|---|
| Funkcjonować: | Stół testowo-montażowy |
| Materiał: | Profil aluminiowy |
Powlekana plastikiem chuda rura ze stali nierdzewnej, odporna na korozję 28 mm
| Kolor: | kolorowe, takie jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski .. |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rury strukturalnej, rury ogrodowej i do dekoracji |
| Średnica: | 28mm |
DY11 Przemysłowy OD 28mm Cylindryczny profil Aluminiowa rura / rurka Lean do warsztatu
| standardowe: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| materiał: | Aluminium |
| Grubość: | 1,7 mm |
Przemysłowy kwadratowy profil aluminiowy z wytłaczanego stopu aluminium 40x40
| Nazwa produktu: | Profil aluminiowy przemysłowy |
|---|---|
| Tworzywo: | Aluminium |
| Rozmiar: | 4040 |
Wysokiej jakości europejski standard przemysłowy kwadratowy wytłaczany profil aluminiowy 40x40 do wózków warsztatowych
| Nazwa produktu: | Profil aluminiowy przemysłowy |
|---|---|
| Tworzywo: | Aluminium |
| Rozmiar: | 4040 |
Chuda rura stalowa bez szwu o grubości 0,8 mm powlekana tworzywem sztucznym do regału magazynowego
| Grubość: | 0,8 - 2,0 mm |
|---|---|
| Kształt przekroju: | okrągły |
| Średnica zewnętrzna: | 27,8 - 28 mm |
Przemysłowa rura chuda ze stopu aluminium typu T
| Rodzaj: | Złącze równoległe |
|---|---|
| Materiał: | aluminium |
| Wykończenie powierzchni: | piaskowanie |
Profile aluminiowe 6063-t5 Produkty Profil aluminiowy kwadratowy
| Rodzaj: | Złącze równoległe |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium |
| Wykończenie powierzchni: | Piaskowanie |
OEM Natural Anodowany 6063 Wytłaczany Aluminiowy Tor T
| Rodzaj: | złącze równoległe |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium |
| wykończenie powierzchni: | Piaskowanie |

