Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ lean pipe joint rack ] mecz 387 produkty.
DY-27 Plastikowa jednoboczna rura
| Materiał: | Plastikowe |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Uchwyt na etykiety |
| Zastosowanie: | PRZEMYSŁ |
DY-14 Jednostronna rurociąg uszczelniony
| Materiał: | Plastikowe |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Uchwyt na etykiety |
| Zastosowanie: | PRZEMYSŁ |
DY-15 PODWÓJNA STRONA RURY UCHWYT STAŁY
| Materiał: | Plastikowe |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Uchwyt na etykiety |
| Zastosowanie: | PRZEMYSŁ |
System mocowania rur z materiałem metalowym, złączki do rur do toru rolkowego
| aplikacji: | tor rolkowy |
|---|---|
| materiał: | metal i PU |
| Zaletą: | długotrwałe użytkowanie |
Lekkie złącze typu Lean Tube Custom Color Średnica 28 mm z odlewem
| materiał: | żelazny metal |
|---|---|
| rozmiar: | dla średnicy rury chudej 28 mm |
| Kolor: | czarny lub potrzeby klienta |
Profesjonalne nierdzewne łączniki do rur metalowych Czarny kolor Anti Corrossion
| materiał: | żelazny metal |
|---|---|
| rozmiar: | dla średnicy rury chudej 28 mm |
| Kolor: | czarny lub potrzeby klienta |
Anti Corrossion Lean Tube Connector Żelazny Metal Czarny Kolor Czterofazowy
| materiał: | żelazny metal |
|---|---|
| rozmiar: | dla średnicy rury chudej 28 mm |
| Kolor: | czarny lub potrzeby klienta |
Łącznik Lean Tube o grubości 2,3 mm / łączniki rurowe ze stali czarnej do systemu szaf o wysokości 28 mm
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| styl: | przymocować |
| materiał: | żelazo i metal |
Złącza rurowe metalowe Złącza strukturalne rurowe dla rury chudej
| Masę (kg): | 0.1 |
|---|---|
| Inspekcja wychodząca wideo: | Zapewnione |
| Sprawozdanie z badania maszyny: | Zapewnione |
Złącze elektroforezy Surface Lean Tube czarne złącze do systemu regałów 28 mm HJ-2
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| styl: | przymocować |
| materiał: | żelazo i metal |

