Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ lean pipe joint rack ] mecz 387 produkty.
Elastyczna, chuda rura powlekana ABS 28 mm do półek montażowych
| Grubość: | 0,8-2,0 mm |
|---|---|
| Kształt przekroju: | Okrągły |
| Średnica zewnętrzna: | 28mm |
Błyszcząca powierzchnia Lean Tube Rura stalowa walcowana na zimno Solidna długa żywotność
| Standard: | GB, GB/T 9711,2-1999 |
|---|---|
| Materiał: | Stal i żelazo |
| Powierzchnia: | Pokryty tworzywem PE |
Zapewnione jakością mocowanie Karakuri Pipe Rack D28
| Techniki: | Odlew |
|---|---|
| Kod głowy: | Okrągłe |
| Gwarancja: | 1 rok |
Powlekana plastikiem chuda rura ze stali nierdzewnej, odporna na korozję 28 mm
| Kolor: | kolorowe, takie jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski .. |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rury strukturalnej, rury ogrodowej i do dekoracji |
| Średnica: | 28mm |
DYJ28-A11 Oszczędzająca miejsce osłona maszyny Trwałe, lekkie aluminiowe konstrukcje Aluminiowe złącze Lean
| Techniki: | Odlew |
|---|---|
| Kod głowy: | Okrągłe |
| Połączenie: | Kobieta i mężczyzna |
Lean Pipe Elastyczna linia produkcyjna Rozmiar niestandardowy Manuel Autonatic Type
| aplikacji: | elastyczna linia produkcyjna |
|---|---|
| Funkcja: | linia montażowa i stół roboczy |
| materiał: | chuda rura, przenośnik taśmowy, panel |
Zapewnione jakością złącze do rurociągów Karakuri OD28 Aluminium Tube Profile Connector
| Techniki: | Odlew |
|---|---|
| Kod głowy: | Okrągłe |
| Gwarancja: | 1 rok |
DYJ28-A06 Industrial Aluminium Lean Tube Connector Aluminium Alloy Pipe Lean Manufacturing Line z wydajnym połączeniem
| Techniki: | Odlew |
|---|---|
| Kod głowy: | Okrągłe |
| Połączenie: | Kobieta i mężczyzna |
DYJ28-A15 Złącze Wygląd 90 Profil złącza aluminiowego aluminiowego
| Techniki: | Odlew |
|---|---|
| Kod głowy: | Okrągłe |
| Połączenie: | Kobieta i mężczyzna |
Rura aluminiowa okrągła aluminiowa walcowana na zimno o grubości 1,5 mm GB / T 9711.2-1999
| Standard: | GB, GB / T 9711,2-1999 |
|---|---|
| Materiał: | Stal i żelazo |
| Powierzchnia: | Pokryte tworzywem PE |

