Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ lean tube pipe rack systems ] mecz 496 produkty.
DY28-07A Aluminium Lean Pipe 6063-T5 Materiał z matową powierzchnią piaskowaną i długością 4 m dla rozwiązań Lean
| Nazwa: | DY28-07A Ogólna rura aluminiowa |
|---|---|
| Tworzywo: | 6063-T5 |
| Obróbka powierzchniowa: | piaskowanie, mat |
6063-T5 Materiał Aluminiowy Rurociąg Słonny z Matową Powierzchnią Odrzuconą Piaskiem i Długością 4 m do zastosowań przemysłowych
| Nazwa: | Ogólna rura aluminiowa |
|---|---|
| Tworzywo: | 6063-T5 |
| Obróbka powierzchniowa: | piaskowanie, mat |
DYJ28-A18 Przemysłowe aluminiowe złącza do rur konstrukcyjnych systemu Lean do półek
| Techniki: | Odlew |
|---|---|
| Kod głowy: | Okrągłe |
| Połączenie: | Kobieta i mężczyzna |
Rura aluminiowa 6063-T5 Lean Pipe z piaskowaną, matową powierzchnią i ramą w kształcie litery T do ciężkich stanowisk roboczych
| nazwa: | DY43-02A Rama w kształcie litery T Rura aluminiowa |
|---|---|
| Tworzywo: | 6063-T5 |
| Obróbka powierzchni: | Sandblasting, Matte |
Rura aluminiowa DY28-04A 6063-T5 do systemów Lean, z piaskowaną, matową powierzchnią i długością 4m do zastosowań przemysłowych
| Nazwa: | DY28-04A Rura aluminiowa jednostronna |
|---|---|
| Tworzywo: | 6063-T5 |
| Obróbka powierzchniowa: | piaskowanie, mat |
T - rama szczelinowa Lean Tube Stop aluminium Stop aluminium Anilizer 6005T6 o grubości 2,3 mm
| standardowe: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| materiał: | Aluminiowe |
| Grubość: | 2,3 mm |
DYE28-13 28mm Lean Aluminum Pipe Joint Linear Motion Module Linear Guide Linear Rail
| Technika: | Odlew |
|---|---|
| kod głowy: | Okrągły |
| Połączenie: | Kobieta i mężczyzna |
Metalowy łącznik do rur, wspornik do spawania na zimno, odporny na rdzę
| aplikacji: | zacisk do rur i zacisk |
|---|---|
| materiał: | metal lub plastik |
| rozmiar: | dla rurki o średnicy 28 mm |
28 MM Średnica Lean Tube Aluminium Pipe Walcowane na zimno 0,8 - 2,0 mm Grubość
| Standard: | GB, GB/T 9711,2-1999 |
|---|---|
| MATERIAŁ: | Aluminium |
| Technika: | Walcowane na zimno |
Weled Steel Lean Tube walcowana na zimno z powłoką PE ESD Black Color
| standardowe: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| materiał: | Stal i żelazo |
| powierzchni: | powlekane tworzywem |

