Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ lean tube pipe rack systems ] mecz 496 produkty.
Cylindryczny profil Lean Tube ze stopu aluminium DY43-01A OD 43mm do warsztatu
| Długość: | 4m |
|---|---|
| zewnętrzna średnica: | 43 mm |
| materiał: | Stop aluminium |
Silna struktura Aluminiowy Profil rury do stojówki i systemu Karakuri
| Miejsce pochodzenia: | Chiny Zhejiang |
|---|---|
| Czas dostawy: | 12-15 dni |
| Kształt: | Okrągłe |
Recykling metalowych łączników rurowych Ściągacz, 6-fazowe ocynkowane łączniki rur narożnych
| Kolor: | jasny powlekany chrom lub ocynkowany |
|---|---|
| styl: | 2,3,4,5,6 fazy |
| materiał: | żelazo i metal |
Ocynkowane złącza rurowe, odporność korozyjna sprzętu Roller Track
| Kolor: | jasny powlekany chrom lub ocynkowany |
|---|---|
| styl: | 2,3,4,5,6 fazy |
| materiał: | żelazo i metal |
Kolorowa, powlekana plastikiem stalowa tuba Lekki okrągły kształt do półek magazynowych
| Kolor: | kolorowy, taki jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski .. |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rur konstrukcyjnych, rur ogrodowych i do dekoracji |
| Średnica: | 28mm |
Grubościenna, pokryta plastikiem stalowa rura Odporność na korozję Rozmiar niestandardowy
| Kolor: | kolorowy, taki jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski .. |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rur konstrukcyjnych, rur ogrodowych i do dekoracji |
| Średnica: | 28mm |
DY11 Przemysłowy OD 28mm Cylindryczny profil Aluminiowa rura / rurka Lean do warsztatu
| standardowe: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| materiał: | Aluminium |
| Grubość: | 1,7 mm |
Kolor czerwony Rura pokryta tworzywem Anty korozja 28 mm Średnica Długa żywotność
| Kolor: | kolorowy, taki jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski .. |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rur konstrukcyjnych, rur ogrodowych i do dekoracji |
| Średnica: | 28mm |
Równoległe aluminiowe złącze do stołu warsztatowego do aluminiowej rury chudej
| Rodzaj: | złącze równoległe |
|---|---|
| Materiał: | stop aluminium ADC12 |
| wykończenie powierzchni: | Piaskowanie |
HJ-4 Szybki zacisk rurowy Łokieć Krzyż Słodki Metal Szybki zacisk rurowy Materiał Złącze półki
| Techniki: | Odlew |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Połączenie: | Zamek |

