Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ lean tube pipe rack systems ] mecz 557 produkty.
Strukturalne rury antystatyczne, okrągły kształt Rury z powłoką PE przyjazne dla środowiska
| Kolor: | kolorowe, takie jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski ... |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rury konstrukcyjnej, rury ogrodowej i do dekoracji |
| Średnica: | 28 mm |
Kolorowe rury stalowe powlekane PE, rury stalowe powlekane tworzywem sztucznym na warsztat
| standardowe: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| materiał: | Stal i żelazo |
| powierzchni: | powlekane tworzywem |
M6*20 Złącze obracające się ze śrubą i orzechem z aluminiowymi łącznikami rurowymi
| Technika: | Odlew |
|---|---|
| Kod głowy: | Okrągły |
| Połączenie: | Kobieta i mężczyzna |
Aluminiowo-cynkowy odlewany pusty okrągły tulejowy suwak do złączki zaciskowej do naprawy rur 28mm
| Technika: | odlew |
|---|---|
| Kod głowy: | Okrągły |
| Połączenie: | Kobieta i mężczyzna |
Grubość 1,7 mm Długość 4000 mm Anodowana aluminiowa rura okrągła
| Materiał: | Stop aluminium |
|---|---|
| Grubość: | 1,7 mm |
| Obróbka powierzchniowa: | Anodowanie |
ISO9001 1,7 mm GB Standardowa rura ze stopu aluminium do systemu rolkowego
| Standard: | GB, GB / T 9711,2-1999 |
|---|---|
| Materiał: | Stal i żelazo |
| Powierzchnia: | powlekane tworzywem sztucznym |
Rura ze stali walcowanej na zimno ze stali nierdzewnej Materiały do wyposażenia przemysłowego dla stołu roboczego ESD
| standardowe: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| materiał: | Stal i żelazo |
| powierzchni: | powlekany tworzywem sztucznym |
Złącze do rur aluminiowych typu zewnętrznego Złącze wielofunkcyjne DYJ-A01
| Gwarancja: | 1 rok |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Zhejiang, Chiny |
| Techniki: | Odlewanie, kute |
Rura ze stali nierdzewnej SUS201 / SUS304 pokryta plastikiem Grubość 0,8-2,0 mm
| standardowe: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| materiał: | Stal i żelazo |
| powierzchni: | powlekane tworzywem |
Binder Od28mm Rura stalowa powlekana Lean Pe do systemów regałowych
| Grubość: | 0,8-2,0 mm |
|---|---|
| Kształt przekroju: | okrągły |
| Średnica zewnętrzna: | 28mm |

