Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ lean tube pipe rack systems ] mecz 557 produkty.
DY19-01A Całkowita ramka Aluminiowe Rury Strukturalne Aluminiowe Rury Szybkie Do Stołu Roboczego
| Name: | general frame |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| N/W: | 200g/m |
T ramy szczelin różnych typów rury 6063-T5 aluminiowe rury chude
| Nazwa: | Rama szczeliny T |
|---|---|
| Materiał: | 6063-T5 |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD: | 640g/m |
Trzeciej generacji ramki T różnego rodzaju rury aluminiowej
| Nazwa: | Rama szczeliny T |
|---|---|
| Materiał: | 6063-T5 |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD: | 410 g/m |
Aluminiowy stop okrągły, elastyczne rury Aluminiowe rury do stołu roboczego
| Nazwa: | Rama szczeliny T |
|---|---|
| Materiał: | 6063-T5 |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD: | 640g/m |
DY28-07A 1.2 Rury szczupłe z aluminium o ogólnej ramie 6065-T5 do stanowisk roboczych
| Nazwa: | Rama szczeliny T |
|---|---|
| Materiał: | 6063-T5 |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD: | 300 g/m |
Złącze DY-18 HJ-2 z osłoną krawędzi
| Materiał: | CS |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Lute Rure Slajd Low Connector |
| Zastosowanie: | PRZEMYSŁ |
DY-29 Mały samochód z partią wiatru
| Materiał: | Plastikowe |
|---|---|
| Nazwa produktu: | szkiełko na szkiełko z szczupłą rurą |
| Zastosowanie: | PRZEMYSŁ |
2040C łącznik prądu płynnego stały łącznik przenośnik grawitacyjny rurociągowy łącznik łącznik rurociągowy stopu aluminium
| Miejsce pochodzenia: | Zhejiang, Chiny |
|---|---|
| Rodzaj wprowadzania do obrotu: | Nowy produkt 2025 |
| Warunki: | Nowy |
2040D Factory Supplier Fixed Lean Pipe Storage Sheet Metal Roller Track Joint
| Place of Origin: | Zhejiang, China |
|---|---|
| Marketing Type: | New Product 2025 |
| Condition: | New |
Logistycznie powlekany tworzywem stalowym Rury stalowe / żelazne z normą GB
| standardowe: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| materiał: | Stal i żelazo |
| powierzchni: | powlekane tworzywem |

