Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ lean tube pipe rack systems ] mecz 557 produkty.
DY-5032 Uchwyt drutu z materiału Abs do wiązki przewodów Łatwa instalacja
| Materiał: | ABS |
|---|---|
| Nazwa handlowa: | Diya |
| Nazwa produktu: | plastikowe zapięcie |
DY-4433 Ścieżka rolkowa ze stopu aluminiowego z kołem / kwalifikowana ścieżka rolkowa z blachy metalowej
| Miejsce pochodzenia: | Zhejiang, Chiny |
|---|---|
| Pojemność: | 500-5000kg/warstwa |
| Materiał: | PE,ABS |
DYE28-04 Strengthen Vertical Positioner Erg Tapping Collet Strengthen Located Clasp
| Technika: | Odlew |
|---|---|
| Kod głowy: | Okrągły |
| Połączenie: | Kobieta i mężczyzna |
DYE28-31 Specjalne mocowanie z zablokowaniem skrętu (twist lock)
| Technika: | Odlew |
|---|---|
| Kod głowy: | Okrągły |
| Połączenie: | Kobieta i mężczyzna |
DYE28-23 Nakrętki oczkowe do podnoszenia Śruba Pierścień Oczkowy Śruba Hakowa Nakrętka Śruby 304 Stal nierdzewna
| Technika: | Odlew |
|---|---|
| kod głowy: | Okrągły |
| Połączenie: | Kobieta i mężczyzna |
DYZ28-Z01 Cena hurtowa Europejskie standardowe akcesoria do profili aluminiowych Nakrętka przesuwna T
| Technika: | Odlew |
|---|---|
| kod głowy: | Okrągły |
| Połączenie: | Kobieta i mężczyzna |
Anodowanie Od28mm Thinckness 1.7mm T Slot Aluminiowa rama
| Materiał: | Stop aluminium |
|---|---|
| Grubość: | 1,7 mm |
| Długość: | 4000 mm |
6-calowe, wytrzymałe, obrotowe kółka przemysłowe, płyta Silent Pu
| Materiał: | Poliuretan, Nylon |
|---|---|
| Rozmiar: | 2-5 cali |
| Ciężkie: | Ciężkie |
DY77 6-calowe przemysłowe żelazne kółka obrotowe do pracy w trudnych warunkach
| Materiał: | Poliuretan, Nylon |
|---|---|
| Rozmiar: | 2-5 cali |
| Ciężkie: | Ciężkie |
Osprzęt rolkowy ze stopu aluminium z kółkiem rolkowym z tworzywa sztucznego 4 metry
| tor rolkowy: | do systemu rolek ślizgowych |
|---|---|
| Materiał: | metalowa prowadnica i rolka PU; |
| Rozmiar: | 4033,6025,6033,4433,4135,3022 |

